Gliukozės įtaka organizmui Cukrinis diabetas


Santrauka. Įvadas. Darbo tikslai ir uždaviniai. Gliukozė. Insulinas ir gliukagonas. Cukrinis diabetas. Cukrinio diabeto požymiai simptomai. Tyrimas. Gliukozės kiekis kraujyje valgant. Tyrimas. Gliukozės kiekis kraujyje sportuojant. Tyrimas. Žmonių didėjantis sergamumas CD. Skuodo Pr. Žadeikio gimnazijos mokinių apklausa. Interviu su Lina Mockutė. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Darbas prasidėjo literatūros paieška ir gilinimusi į naują informaciją. Prieš pradedat šį darbą turėjome išstudijuoti informaciją apie pasirinktą temą. Atlikome Skuodo Per. Žadeikio gimnazijos mokinių apklausą apie tai, ką jie žino apie cukrinį diabetą. Taip pat atlikome 2 tiriamuosius darbus. Įrodėme gliukozės veikimą mūsų organizme. Ieškojome informacijos apie cukrinio diabeto paplitimą Lietuvoje ir išsiaiškinome kaip kinta serganciu CD skaicius.

Perskaitę šį darbą praplėsite žinias apie cukrinį diabetą ir gliukozę.

Gliukozė labai svarbi medžiagų apykaitai, ji yra pagrindinis maistas mūsų smegenims bei raumenims. Ji padeda į ląsteles patekti mineralams- kaliui magniui, cinkui, kurių netenkama su skysčiais ir kurie be gliukozės prastai įsisavinami. Daugelis žmonių nežino gliukozės poveikio jų organizmams.

Cukrinis diabetas yra viena iš labiausiai paplitusių XXI amžiaus ligų visame pasaulyje. Kasmet apie 3 mln. žmonių miršta dėl cukrinio diabeto ir jo komplikacijų. Tad ši liga yra vienas didžiausių smūgių bei stresų tiek pačiam žmogui, tiek jo artimiesiems.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (636 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Marija
  • Gliukozės įtaka organizmui Cukrinis diabetas
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Gliukozės įtaka organizmui Cukrinis diabetas. (2015 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/gliukozes-itaka-organizmui-cukrinis-diabetas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 18 d. 06:54
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo