Gmo kursinis


Aplinkos kursinis darbas. Įvadas. Genetiškai modifikuoti produktai. Kas yra genetiškai modifikuoti organizmai. Lietuva ir gnetiškai modifikuoti organizmai. Vartotojų nuomonė. Ar genetiškai modifikuotas maistas saugs? Genetiškai modifikuotų produktų sąrašas. Geetinio modifikavimo nauda. Tyrimo metodika. Rezultatai ir aptarimas. Išvados. Pasiūlymai ir rekomendacijos. Literatūros sąrašas. Priedas.


Darbo tikslas: ištirti žmonių ir požiūrį į genetiškai modifikuotus organizmus, jų produktus bei galimą riziką aplinkai ir žmonių sveikatai.

Darbo uždaviniai:1.Išsiaiškinti ar gyventojai žino kokie GM produktai yra Lietuvos rinkoje.

2.Sužinoti gyventojų nuomonę apie GM ir GMO žalą žmonių sveikatai.

3.Išsiaiškinti ar gyventojai skiria ekologiškus produktus nuo produktų, gaminamų tradiciniuose ūkiuose, kuriuose gali būti ir GMO ingredientų.

Darbo metodika: tyrime dalyvavo atsitiktinai atrinkti Telšių miesto gyventojai,18 metų ir vyresni,. Apklausoje dalyvavo 50 vyrai ir 50 moterų. Vertinome, kaip atsakymai priklausė nuo gyventojų amžiaus ir lyties.

Gmo kursinis. (2013 m. Gruodžio 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/gmo-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 07:26