Good Will Hunting filmo recenzija


Taigi tampi psichologu. Tačiau Will as supranta , jog eina reikiamu keliu link savo tikslo , todėl tęsia. Mes išvystame jaunuolio genijaus vos įžvelgiamą šypseną , kuri išduoda , jog jis pasiekė tai ką norėjo. Atrado aukso gyslą. Kol Maguire as sėdasi , jis vėl atsigręžia į paveikslą , įtraukia cigaretes dūmą ir taria.


 1997 metais kino pasaulyje ne itin žymaus režisieriaus Gus Van Sant`o išleista kino juosta “Good Will Hunting” neilgai trukus susilaukė nemažai dėmesio. Visų pirmą, kino kritikų bei recenzistų dėmesį patraukė gausus žinomų aktorių kolektyvas. Pagrindiniai iš jų:

Jaunasis Matt Damon, kuris išgarsėjo būtent po šio filmo išleidimo. Įdomu ir tai, jog Matt Damon buvo vienas iš šios kino juostos scenaristų. Už geriausią scenarijų jis, kartu su Ben affleck laimėjo „Auksinio gaublio“ ir „Oskaro“ apdovanojimus.

Jo geras kolega, dabar ne tik žymus aktorius, bet ir režisierius – Ben Affleck. Būtent šiais metais aktorius vaidina kino kritikų vertinamuose bei itin pelninguose kino projektuose, tokiuose kaip „Justice League“ ar „Suicide Squad“.

Trečiasis - Oskaro, dviejų Auksinių gaublių ir trijų Emmy laureatas, ypatingą rolę šiame filme užimantis, dabar jau žiūrovų atmintyje gyvuojantis, aktorius bei komikas Robin Williams. Galiu tvirtai teigti, kad ne tik šios kino juostos, bet ir apskritai kino pasaulyje, William`as yra žinomas kaip vienas garsiausių bei talentingiausių aktorių, kuris įstrigo žiūrovų atmintyje ne tik dėl savo charizmos, bet ir dėl įspūdingų improvizacinių įgūdžių.

Prasidaro durys ir Will`as įžengia į kabinetą. Paprašęs palikti juodu vienus, Maguire`as nuo pat vizito pradžios bando užmegzti temą, kuri būtų įdomi jo pacientui: „Taigi, kaip tu? Tu iš Pietų Bostono?“. Will`as į šį klausimą atsako komplimentu, jog psichologas puikiai įsikūrė.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (997 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Stuaarta
  • Good Will Hunting filmo recenzija
    10 - 3 balsai (-ų)
Good Will Hunting filmo recenzija. (2018 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/good-will-hunting-filmo-recenzija.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 26 d. 21:03
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema