Gotika Kaune ir Lietuvoje


Kauno gotika. Renovojamu. Renovojamu namu. Gotika budinga lietuvai. Kauno daile referatas. Renovojamu namu sarasas. Referatas apie gotika uzdaviniai. Renovojami objektai lietuvoje. Kauno gotikiniai pastatai sarasas. Kauno senamiescio pastatai kursinis.

Įvadas. I dalis. Gotika lietuvoje. Ii dalis. Gotikiniai sakraliniai pastatai. Iii dalis. Gotikiniai gyvenamieji namai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Kauno gotiką pasirinkom kaip vieną įdomiausių temų, nes Kauno senamiestis yra vienas įspūdingiausių ir didžioji jo dalis yra įtraukta kultūros paveldo sąrašas. Mažai yra išlikę autentiškų, dauguma jų yra renovuoti, pakeista išorė, sumaišyti keli stiliai. Kaune yra išlikę vos keli gorikiniai rūsiai, kuriuose įrengti barai, kavinės, vyninės. Dauguma bažnyčių yra renovuotos arba renovojamos.

Pirmoje dalyje kalbėsime bendrai apie gotiką Kaune ir Lietuvoje. Paminėsime jos atsiradimą, kas jai būdinga, kas įtakojo jos atsiradimą bei plėtrą bei kaip ji kito.

Anrojoje dalyje aptarsime gotikines bažnyčias, jų istoriją, kaip keitėsi bažnyčių išorė ir pastato paskirtis, kas būdinga gotikinei architektūrai.

Trečiojoje dalyje paminėsime kokie buvo gotikinės architektūros gyvenamieji namai, kokia dabar yra jų padėtis bei paskirtis, kaip ji keitėsi, kokia atsiradimo istorija, kas būdinga gotikinei architektūrai.

Uždaviniai:

1.Apžvelgti gotikos atsiradimą Lietuvoje bei Kaune

2.Apžvelgti gotikinius sakralinius pastatus.

3.Apžvelgti gotikinius gyvenamuosiu namus.

  • Architektūra Referatas
  • Microsoft Word 56 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (6159 žodžiai)
  • Simona
  • Gotika Kaune ir Lietuvoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Gotika Kaune ir Lietuvoje. (2013 m. Sausio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/gotika-kaune-ir-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:44
×