GPM Gyventojų pajamų mokesčio apskaičiavimas, mokėjimas ir deklaravimas


Gpm mokejimas. Gpm apskaiciavimas. Pajamu mokescio apskaiciavimo formule. Mokesčių apskaičiavimas deklaravimas ir sumokėjimas. Gyventojų pajamų mokesčio mokėjimas. Gpm deklaravimas ir sumokėjimas. Gpm apskaiciavimo tvarka. Gpm apskaičiavimo formulė. Gpm mokejimas ir deklaravimas. Gpm anotacija.

Įvadas. Mokesčių esmė. Gyventojų pajamų mokestis. Gyventojo pajamos. Gyventojų pajamų mokesčio tarifai. Apmokestinamųjų pajamų apskaičiavimo tvarka. Neapmokestinamosios pajamos ir jų dydis. Pašalpų apmokestinimas. Individualios veiklos pajamų apmokestinimas. Pajamų už ilgesnį nei vienas mėnuo laikotarpį apmokestinimas. Procentai gyventojų pajamų mokesčio - paramai. Gyventojų pajamų mokesčio sumokėjimo tvarka. Gyventojų pajamų mokesčio lengvatos ir pajamų deklaravimas. Lengvatos. Pajamų deklaravimas. A klasės pajamų deklaravimas. B klasės pajamų deklaravimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas išnagrinėti gyventojų pajamų mokesčio apskaičiavimą, mokėjimą ir deklaravimą. Taip pat bus pateikta praktinių pavyzdžių, kurie labiau leis suprasti teorinius dalykus. Pirmoje dalyje aptariama mokesčių esmė. Antroje dalyje – gyventojų pajamų mokestis. Išskiriama gyventojo pajamos, gyventojų pajamų mokesčio objektas, apmokestinamųjų pajamų apskaičiavimo tvarka, Trečioje dalyje – mokesčio sumokėjimo tvarka. Ketvirtoje dalyje – mokesčio lengvatos ir pajamų deklaravimas.

Darbe pateikiama medžiaga apie gyventojų pajamų mokesčio apskaičiavimą, mokėjimą ir deklaravimą yra tik maža dalis ką galima rasti apie gyventojų pajamų mokestį. Daugiau ir detalesnės informacijos galima rasti šiam darbui atlikti naudotuose šaltiniuose. Taip pat internetiniuose pajamų mokesčio deklaravimo svetainėse.

Pateikiami tik šiuo metu galiojantys gyventojų pajamų mokesčio įstatymo ir jo komentaro straipsniai. Kiekvienas gyventojas turėtų bent minimaliai žinoti apie gyventojų pajamų mokestį, kad galėtų gauti lengvatų ar papildomų pajamų, pateikdamas prašymus į atitinkamas institucijas ar pateikdamas deklaracijas kiekvienais metais.

Pateikti uždaviniai padeda labiau suprasti pajamų apskaičiavimo principus ir taikymą.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 53 KB
  • 2012 m.
  • 28 puslapiai (7096 žodžiai)
  • Agne
  • GPM Gyventojų pajamų mokesčio apskaičiavimas, mokėjimas ir deklaravimas
    10 - 1 balsai (-ų)
GPM Gyventojų pajamų mokesčio apskaičiavimas, mokėjimas ir deklaravimas. (2012 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/gpm-gyventoju-pajamu-mokescio-apskaiciavimas-mokejimas-ir-deklaravimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 18:23
×