Graikijos įtaka euro zonai


Teiginiai apie graikija. Euro zonos griutis. Graikijos krizes uzdaviniai europos sajungai. Graikija euro zona. Krizes valdymas graikija.

Graikijos įtaka euro zonai. Santrauka. Įvadas. Graikijos įtaka euro zonai ir jos pasitraukimo problematika. Problemos apibrėžimas ir jos nagrinėjimo struktūra. Graikijos ekonominės krizės priežastys. Graikijos ekonominės krizės valdymo sprendimai ir jų efektyvumas. Teorinių sprendimų taikymas graikijos ekonominės krizės valdymui. Graikijos pasitraukimo iš euro zonos problematika. Antroji dalis: teiginiai debatams. „už“ teiginiai: jei graikija netaupys, pasitrauks iš euro zonos. „prieš“ teiginiai: jei graikija netaupys, nepasitrauks iš euro zonos. Išvados. Literatūra.

Graikijos ekonominė krizė šiandiena gali būti įvardijama kaip sisteminė ES krizė, kuri atskleidžia eilę problemų su kutriomis susiduria ES. Nuo Graikijos ekonominės krizės valdymo tiesiogiai priklauso visos ES likimas. Netinkami sprendimai gali sukleti grandininę reakciją ir Graikijos ekonominės krizės scenarijus apsikartotų Portugalijoje, Italijoje, Airijoje. t.y. valstybėse, kurių ekonomikos yra žymiai didesnės, o jų žlugimas reikš euro zonos funkcionavimui kylančias grėsmes ir net gali lemti visos ES griūtį. Todėl Graikijos ekonominės krizės problematika yra labai aktuali politiniu, ekonominiu ir socialiniu aspektu euro zonai ir visai ES.

Darbo tikslas – išanalizuoti Graikijos ekonominės krizės pasekmes euro zonai ir šalies pasitraukimo iš euro zonos problematiką.

Darbo uždaviniai:

1. apibrėžti Graikijos ekonominės krizės problemą ir jos nagrinėjimo struktūrą;

2. identifikuoti Graikijos ekonominės krizės priežastis;

3. išanalizuoti Graikijos ekonominės krizės valdymo sprendimus ir jų efektyvumą;

4. išanalizuoti teorinių sprendimų taikymą Graikijos ekonominės krizės valdymui;

5. ištirti Graikijos pasitraukimo iš euro zonos galimybes ir pasekmes ES.

Pagrindiniai tyrimo metodai: ES institucijų, centrinių bankų pateikiamos informacijos analizė, statistinė analizė, loginė lyginamoji analizė

  • Microsoft Word 732 KB
  • 2013 m.
  • 40 puslapių (10313 žodžiai)
  • Universitetas
  • Elena
  • Graikijos įtaka euro zonai
    10 - 1 balsai (-ų)
Graikijos įtaka euro zonai. (2013 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/graikijos-itaka-euro-zonai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 05:03
×