Graikų mitai skaidrės


Rekomendacijos rengiant pateiktis. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija Dailės ir technologijų mokytoja A. Turi būti pristatymo. Būtina surašyti informacijos šaltinius. Tekstas. Informacija nekopijuota. Tekstas trumpas ir aiškus, rašomas pakankamai stambiu (24 pt) šriftu. Pavyzdys. Šiandien akvarelė arba vandeniniai dažai yra pats populiariausias tapybos būdas. Dizainas. Reiktų pasirinkti patrauklų ir nuoseklų šabloną arba temą. Šriftas. Raidyno grafinė forma. Iliustracijos. Specialiuosius efektus, tokius kaip animacija. Žibutės. Žibutės. Svarbu. Pristatymas. Glaustai išdėstomas temos. Vertinimo kriterijai. Taisyklingas kalbos vartojimas (gramatinės ir stiliaus klaidos. Pateikties dizainas (šriftas.

Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija Dailės ir technologijų mokytoja A.Kačinauskienė Pradinių klasių mokytoja E.Aleknienė 2015 m.

Būtina surašyti informacijos šaltinius, nurodyti visų iliustracijų autorius. Jei informacija paimta iš interneto, reikia parašyti internetinio puslapio adresą, nurodyti datą.

Reiktų pasirinkti patrauklų ir nuoseklų šabloną arba temą, kuri ne pernelyg trauktų akį (fonas ar dizainas neturi atitraukti dėmesio nuo pateikiamos informacijos). Būtina užtikrinti fono spalvos ir teksto spalvos kontrastą (šviesus fonas su tamsios spalvos tekstu ir atvirkščiai).

Raidyno grafinė forma yra šriftas. šriftai skirstomi pagal atsiradimo pagrindus (lotyniškasis, slaviškasis, hebrajiškasis, hieroglifai), tautiniu pagrindu (lietuviškasis, suomiškasis ir t.t.), pagal rašymo priemones, paskirtį (meninis, kompiuterinis ir t.t.), pagal raidžių pasvirimą, aukščio ir pločio santykį (statusis ir pasvirasis, platusis ir vidutinis).

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1276 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (442 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Agnė
  • Graikų mitai skaidrės
    10 - 8 balsai (-ų)
Graikų mitai skaidrės. (2015 m. Rugsėjo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/graiku-mitai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 23:39
×