Graikų šeima ir buitis


Graikų šeima ir buitis. Šeima (merginos). Merginos paprastai tekėdavo sulaukusios 15-16metų. Merginų apribojimai. Iš namų išeiti joms buvo galima tik su tarnaitėmis. Merginos. Merginoms kurios. Merginų šventės. Kad praskraidintų visų merginų kasdienybę polyje buvo rengiamos įvairios šventės pvz deives Demetros garbei. Naujagimiai. Dauguma graikų manė. Graikų tradicijos ir papročiai. Graikų manymu, vesti ir susilaukti palikuonių buvo privaloma. Graikų namas. Gyveno nedegtų plytų. Graikų apranga. Graikai rengėsi labai. Graikų darbai. Visi graikai anksti rytą susirinkdavo agoros aikštėje kur pardavinėdavo amatus.

Merginos paprastai tekėdavo sulaukusios 15-16metų.Jų gyvenimas paprastai priklausydavo nuo vyro. Moterims buvo gausybė apribojimų ir suvaržymų.

Merginoms, kurios buvo neturtingos, suvaržymų buvo mažiau, jos gyveno netokį uždarą gyvenimą. Jos padėjo savo vyrams nuimti derlių ir parduoti prekes turguje. Joms pasikalbėti apie dienos nutikimus buvo galima susirinkus prie šulinio vandens.

Dauguma graikų manė, kad susilaukti sūnaus geriau negu dukters mat sūnus galėjo senatvėje prižiūrėti ir turtą paveldėti. Jeigu nenorėjo auginti vaikų, juos galėjo palikti moliniuose induose gatvėje.

  • MS PowerPoint 136 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (257 žodžiai)
  • Saule
  • Graikų šeima ir buitis
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Graikų šeima ir buitis. (2015 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/graiku-seima-ir-buitis.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 10:44
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo