Gražinos paveikslas A. Mickevičiaus poemoje “Gražina”.


Grazina rasinys. Gražinos paveikslas rašinys. Adomas mickevicius grazina rasinys. Grazinos rasinys. Adomas mickevicius grazina rasinelis. Gražinos paveikslas a. mickevičiaus poema gražina. Poema grazina rasinys. Rasinys grazina. Rasinys apie grazinos paveiksla. Grazinos paveikslas poemoje.

Gražinos paveikslas A. Mickevičiaus poemoje “Gražina”. Adomas Mickevičius – poetas, kuriuo didžiuojasi ir Lenkijos, ir lietu- vos žmonės. Jo romantiška poema “Gražina ” mena lietuvių kovas su kryžiuočiais. Labiausiai žavi pagrindinė kūrinio herojė – Gražina.

Adomas mickevičius – poetas, kuriuo didžiuojasi ir lenkijos, ir lietu- vos žmonės. Jo romantiška poema gražina mena Lietuvių kovas su kry- žiuočiais.

Tai lydos kunigaikštytė, kunigaikščio liutauro žmona, už visas gra- žiausia mergina . Nors buvo jis nebe pirmos jaunystės , tačiau visus traukė jos bružai išminties ir moterystės . Jos išvaizda ir charakteris la- bai priminė vyrą, nes ji ne tik savo rimtumu ir gaivumu patraukdavo , bet ir ūgiu nė kiek nuo liutauro neatsiliko. Ji buvo ne vien liutauro žmo- na, tačiau ir draugė, ir patarėja, o kai reikdavo, ji paguodavo savo vyrą. Jos pomėgiai buvo kitokie nei kitų merginų. Jai labiau patiko m tas planas – apsirengti vyro rūbais ir vadovauti kariuomenei vietoj liutauro. Tokį sprendimą galėjo priimti tik labai stiprios valios, ryžtinga ir drąsi moteris.

Užvirė nuožmi kova, daug žuvo kryžiučių, daug krito Lietuvių. mirties šešėlis palietė ir gražinos veidą. Net mirdama ji nepasisakė kareiviams kas esanti, tik ištikimajam rimvydui atskleidė paslaptį.

  • Microsoft Word 3 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (290 žodžiai)
  • Mokykla
  • Svajūnas
  • Gražinos paveikslas A. Mickevičiaus poemoje “Gražina”.
    9 - 2 balsai (-ų)
Gražinos paveikslas A. Mickevičiaus poemoje “Gražina”. . (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/grazinos-paveikslas-a-mickeviciaus-poemoje-grazina.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 02:06
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo