Greenpeace


Greenpeace. Greenpeace yra tarptautinė aplinkos apsaugos organizacija. Greenpeace turi tautines ir regionines būstines 41 šalyje. Greenpeace organizacija, anksčiau žinoma kaip Greenpeace Foundation. "Greenpeace" egzistuoja, nes tai trapi žemė nusipelno balso. Organizacijos struktūra. Centrinė organizacijos būstinė Greenpeace International įsikūrusi Nyderlanduose. Greenpeace" yra nepriklausoma pasaulinė kampanijų organizacija. Stop klimato kaita. Susidūrus su mirtinai. Gausūs Vandenynai. Maistas darbas. Miškų apsauga. Mes agituojam už. Darbas nusiginklavimo ir taikos. Nesuklyskite branduoliniai ginklai yra problema šiandien. Pašalinti nuodingų cheminių medžiagų. Toksiškos cheminės medžiagos į mūsų aplinką grasina mūsų upes ir ežerus. Genetines technologijos. Nors mokslo pažanga. Greenpeace Lietuvoje. “Už švarią aplinką ir švarią politiką” . Gerovės ekonomika. Kursime į gerovę orientuotą žaliąją ekonomiką tausodami gamtos išteklius ir siekdami socialinio teisingumo.

"Greenpeace" egzistuoja, nes tai trapi žemė nusipelno balso. Reikia sprendimų. Reikia keisti. Reikia veiksmų.

Susidūrus su mirtinai, purvinas, pavojingos energijos, kaip anglies, naftos ir branduolinės energijos, ar saugaus, švaraus ir atsinaujinančios energijos pasirinkimo, kas galėtų jums nuspręsti? Atsinaujinančios energijos , dailiai naudojamas, gali būti ir bus patenkinti mūsų poreikius. Nėra naftos išsiliejimas, ne klimato kaita, ne radiacija pavojus, ne branduolinės atliekos - tiesiog energijos mes galime pasitikėti. Mes galime pasiekti pasaulį su 100% atsinaujinančios energijos.

Maistas, darbas, įdomus, nuotykių, sporto ir gyvenimo - ne daug kas gali duoti mums visus tuos dalykus viename. Kiekvieną dieną vandenynai mums orą turime kvėpuoti;oras augina grūdines kultūras; vandens remti į didžiausių gyvūnų žemėje ir 80% visų rūšių mažiausias; Didžioji ledo srautai padeda reguliuoti mūsų klimatui; milijonus darbo vietų ir visą gyvenimą malonumo.

Mes agituojam už miškų apsaugą, nes be sveikų, klestu miškų, planeta Žemė negali palaikyti gyvybę. Kiek aštuoniasdešimt procentų pasaulio miškų buvo nevisavertis arba sunaikinti. "Greenpeace" kovoja už nulinį miškų naikinimo 2020 m apsaugoti tai, kas liko iš šių nepaprastų ekosistemoms.

Nesuklyskite; branduoliniai ginklai yra problema šiandien. Yra maždaug 30.000 branduolinių ginklų pasaulyje, priklausanti devynių šalių: JAV, Rusija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Kinija, Izraelis, Indija, Pakistanas ir Šiaurės Korėja.

  • MS PowerPoint 962 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (599 žodžiai)
  • Julija
  • Greenpeace
    10 - 2 balsai (-ų)
Greenpeace. (2015 m. Gruodžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/greenpeace.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 16:25
×