Greičio reguliatorius, keičiantis variklio inkaro įtampą


Variklio greicio reguliatorius. Nuolatines sroves variklio greicio reguliavimas. Elektros variklio greicio reguliatorius. Elektros variklio valdiklis. Elektros pavaros greicio reguliavimas. Variklio greicio reguliavimas. Nuolatines sroves variklio greicio reguliatorius. Nuolatines sroves elektros pavaros. Pastovios srovės reguliatorius. Itampos ir sroves reguliatorius.

Turinys. Įvadas. Avs veikimo principo aprašymas. Padiniai duomanys. Avs elementų diferencialinės ir operatorinės lygtys. Laiko pastoviųjų ir perdavimo koeficientų skaičiavimas. Atviros sistemos perdavimo koeficiento skaičiavimas. Avs logaritminių dažninių charakteristikų sudarymas, fazės ir amplitudės stabilumo atsargų radimas. Koregavimo grandies parinkimas. Pereinamųjų procesų skaičiavimas (modeliavimas), atsiradus nuostato (trikdžių) pokyčiui. Kokybiniai pereinamojo proceso rodikliai. Išvados. Literatūros sąrašas. Grafinė dalis.

Avs logaritminių dažninių charakteristikų spasaulyje ištysai vyksta įvairūs valdymo procesai. Valdymas – tai toks kito proceso organizavimas (vertimas, nukreipimas, reguliavimas, vadovavimas ar kt. ) kuris leidžia pasiekti užsibrėžtus tikslus. Sistema – tai aibė fizinių komponentų/procesų sujungtų ar susietų taip, kad sudarytų visumą ir/arba veiktų kaip visuma. Valdymo sistema – tai aibė komponentų, sujungtų ar susietų taip, kad valdytų save arba kitą sistemą. Automatinis valdymas – tai toks procesas, kai visos pagrindinės sistemos darbo ir valdymo operacijos (t. Visų sistemos elementų funkcijos) yra atliekamos automatiškai, žmogui (operatoriui) tiesiogiai nedalyvaujant.

Automatino valdymo sistemų reikšmė šiuolaikinei visuomenei yra labai didelė. Mes priklausome nuo šių sistemų tokiu mastu, kas gyvenimas be jų būtų tiesiog neįsivaizduojamas. Automatinis valdymas leidžia padidinti kiekvieno darbininko darbo našumą, išvaduoti kvalifikuotą operatorių nuo rutininių darbų ir padidinti atliekamų darbų apimtį. Valdymo sistema pagerina gaminių kokybę ir padidina jų vienodumą. Daugelio mūsų naudojamų daiktų būtų neįmanoma pagaminti nesant automatinio valdymo. Servosistemos, leidžiančios operatoriui disponuoti milžiniška galia, įgalina valdyti tokius didžiulius objektus, kaip reaktyviniai lėktuvai ir okeaniniai laivai. [1].

Automatinės elektros pavaros vykdo mechanizmų paleidimo ir stabdymo operacijas, reguliuoja ir stabilizuoja jų greitį, sukimo momentą, nustato judamųjų dalių padėtį, įgalina operatoriaus nuožiūra ir automatiškai pagal programą keisti technologinių mechanizmų darbo režimą ir sudaryti reikiamą šių mechanizmų tarpusavio sąveiką.

Automatizuotos elektros pavaros sudaro sudėtingas dinamines automatines valdymo sistemas. Joms keliami didesni reikalavimai tiek pagal atliekamas funkcijas, tiek užtikrinant norimą tikslumą, aukštą darbo našumą ir pan. Tai nulemia elektros pavarų automatinio valdymo sistemų įvairumą. [3].

Automatika - tai technikos mokslų šaka, tirianti automatines sistemas, jų kūrimo teorija ir principus. Tai veržliai plėtojama mokslo ir technikos sritis, nagrinėjanti technologinių procesų, įrenginių ir jų sistemų automatinio valdymo principus, metodus ir algoritmus, automatinio valdymo sistemų analizės, sintezės, korekcijos ir didinimo stabilumo tyrimo metodus, sistemų optimalaus valdymo principus ir optimizavimo metodus. Mašinos, agregato, technologinio proceso režimas charakterizuojamas eile fizikinių dydžių.

  • Microsoft Word 839 KB
  • 2011 m.
  • 24 puslapiai (1661 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Greičio reguliatorius, keičiantis variklio inkaro įtampą
    10 - 1 balsai (-ų)
Greičio reguliatorius, keičiantis variklio inkaro įtampą. (2011 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/greicio-reguliatorius-keiciantis-variklio-inkaro-itampa.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 18 d. 10:19
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo