Greitas maistas dešrainiai verslo planas


Vadybos verslo planas. Greitas maistas dešrainiai verslo planas.


Pagrindiniai darbo uždaviniai yra parengti verslo planą, išsiaiškinti ar norimas pradėti verslas yra patikimas ir vert jį pradėti. Susidėlioti sau prioritetus kad viską būtų lengviau įgyvendinti.

Verslo ir įmonės aprašymas

Verslo idėja ir esmė

Šis individualus verslas pirkėjams teiks skanius, šviežiai pagamintus užkandžius – dešrainius už prieinamą kainą. Vilniuje yra nemažai įvairių užkandinių, bet nebėra specializuotų dešrainių vežimėlių, todėl iškilo idėja sukurti verslą, kuris teiks būtent tai.

Praėjus 2-3 metams būti gerai žinomiems vietinių žmonių, turėti lojalių pirkėjų, kurie iš mūsų reguliariai pirktų. Įsigyti daugiau specializuotų vežimėlių populiariose Vilniaus miesto vietose, naudoti modernesnę įrangą, kuri užtikrintų lengvesnį darbą ir geras maisto laikymo sąlygas, įdarbinti darbuotojų.

Bus vietoje gaminami ir parduodami dešrainiai, naudojantis specialiu vėžimėliu pritaikytu dešrainių gamybai, saugiam produktų laikymui.

Šio verslo nuosavybės forma bus individuali įmonė. Taip buvo pasirinkta dėl nedidelės verslo rizikos ir lengvo įmonės įregistravimo. Savininkas pats tvarkys įmonės reikalus, imsis gamybos, pirkimo, pardavimo veiklos.

Steigiamos įmonės vieta bus Vilniaus centras, gavus tam tikras licencijas. Vieta buvo pasirinkta neatsitiktinai čia gyvena daugiausiai žmonių, apsilanko daug turistų, tai padės įmonei lengviau įsitvirtinti, pritraukti daugiau pirkėjų. Vilniaus rinka yra labai didelė, todėl įsitvirtinti gali sukliudyti nebent konkurencija.

Rinka padeda suvokti vartotojų poreikius, padeda reaguoti į netikėtus pasikeitimus, todėl labai svarbu ją nuodugniai išanalizuoti. Šiuo metu Vilniuje nėra jokių dešrainių kioskelių, bet egzistuoja labai didelė konkurencija tarp įvairių užkandinių, restoranų, kebabinių.

 • Vadyba Verslo planai
 • 2015 m.
 • Lietuvių
 • Mnimn
 • 11 puslapių (1262 žodžiai)
 • Universitetas
 • Vadybos verslo planai
 • Microsoft Word 70 KB
 • Greitas maistas dešrainiai verslo planas
  10 - 6 balsai (-ų)
Greitas maistas dešrainiai verslo planas. (2015 m. Gegužės 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/greitas-maistas-desrainiai-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 00:07