Greitas sveikas maistas verslo idėja


Greitas sveikas maistas. Verslo įmonės forma. Svarbiausi žingsniai steigiant UAB. Svarbiausi faktai apie UAB. Privalumai. Trūkumai.

Mūsų idėja – įkurti greito, tačiau sveiko maisto verslą. Tai gali būti įvairūs patiekalai iš salotų, sveikų daržovių, vaisių, sveikesnę mėsą – be riebalų ar daug prieskonių ir t.t. Dažniausiai tokio maisto galima užsisakyti restorane, tačiau didžiulio pasirinkimo nėra, vos keleta. Žinoma, pasigaminti galima ir patiems, namuose, tačiau dažnai žmonės tingi tai daryti, tad mieliau užsuka ten, kur parduodamas greitas, tačiau labai nesveikas maistas. Modernėjant visuomenei, žmonės pamiršta sveikiau maitintis, jei vis skuba – vieni į darbą, kiti į mokymosi įstaigas, tad pavalgyti reikia greitai ir neužtrunkant per ilgai. Gaminant sveiką ir greitą maistą žmonėms nereikėtų ilgai laukti kol bus pagaminta, tad užtrukti nereikėtų. Ypač šis maistas labai aktualus sportuojantiems žmonėms, nes jiems svarbu, ką jie valgo. Greitas, tačiau nesveikas maistas, toks kaip mėsainiai, picos, dešrainiai ir pan, labai kenkia žmogaus sveikatai, o taip pat žmogus greičiau priauga svorio. Greito maisto užkandinėse, žmonės galėtų užsisakyti ir sveiko gėrimo – tiesiog vandens, kokteilį pagal jų pageidavimą arba mūsų siūlomų sveikų variantų. Užkandinės galėtų būti išdėstytos visame mieste, kad žmonėms būtų patogu nusipirkti ir nereikėtų toli važiuoti.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2014 m.
  • 3 puslapiai (546 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lauryna
  • Greitas sveikas maistas verslo idėja
    9 - 1 balsai (-ų)
Greitas sveikas maistas verslo idėja. (2014 m. Rugsėjo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/greitas-sveikas-maistas-verslo-ideja.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 16 d. 18:38
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo