Greito maisto poveikis vaikų sveikatai


Įvadas. Darbo metodai ir priemonės. Informacinių šaltinių apžvalga. Klausimynas. Literatūra.

Temos aktualumas: Mano pasirinkta tema ,,Greito maisto poveikis vaikų sveikatai“ yra aktuali, nes šiandien dėl įvairių pramoninių priedų maistas keičiasi daug greičiau, o organizmas nebežino, kaip į jį reaguoti – kaip į sveiką ar kaip į pavojingą. Prekyba šiuo metu siūlo ypač daug nesveikų maisto produktų, ir ne tik suaugusiems, bet kūdikiams ir vaikams. Vaikai tampa priklausomi nuo greito maisto ir tai sukelia daug įvairiu sveikatos sutrikimų. Greitas maistas – viena mėgstamiausių sveikos mitybos propaguotojų temų ir viena skaudžiausių apkūnių žmonių tiesų. Juk dažniausiai skanu tai, kas nesveika, turi daug kalorijų ir mažai vitaminų.

Tyrimo problema: Pateikiu autorius, kurie rašė panašia tema: Inga Saukienė (Žmogaus organizmas nespėja prisitaikyti prie besikeičiančio maisto, 2008), vidaus ligų gydytoja rezidentė Viktorija Matulevičienė (,,Sveikas žmogus“ , 2007), Vilniaus širdies chirurgijos centro dietologė Jūratė Dobrovolskienė (Greitas maistas-greitos ligos, 2008), Klaipėdos vaikų ligoninės gydytoja endokrinologė Sigita Vainienė (,,Sveikas žmogus“, 2006 ).

Tyrimo objektas: Greito maisto poveikis

  • Vadyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2014 m.
  • 9 puslapiai (1269 žodžiai)
  • Simona
  • Greito maisto poveikis vaikų sveikatai
    10 - 3 balsai (-ų)
Greito maisto poveikis vaikų sveikatai. (2014 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/greito-maisto-poveikis-vaiku-sveikatai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 14:52
×