„Greito maisto“ sistemų plėtra ir organizavimas Rusijoje


Įvadas. Paslaugų sektorius. 3„Greitas maistas“ Rusijoje. Lietuvos ir Rusijos galimas bendradarbiavimas „Greito maisto“ sistemose. Išvados. Literatūros sąrašas.


Dar anksčiau žmonės labiau vertindavo maisto valgymą, kai visa šeima apsirengdavo puošnesnius drabužius ir susėsdavo prie valgomojo stalo. Visi šeimos nariai grįžę iš darbų susirinkdavo ramiai pabūti ir pasėdėti su šeima prie stalo. Deja, šiais laikais žmonės visur skuba ir dažnas, kuris neturi laiko virtuvėje praleisti pora valandų gamindamas maistą. Todėl ir pasklido greito maisto idėja po visą pasaulį.

Greitas maistas – tai labai greitai paruoštas ir patiektas maistas. Kiekvienas patiekalas, paruoštas per trumpą laiką, gali būti vadinamas greitu maistu. Paprastai tai maistas parduodamas restoranuose ar parduotuvėse, kuriose yra iš anksto pagaminti ir šildomi ingredientai. Taip pat tokiose vietose maistas pateikiamas pakuotėje ir jį galima išsinešti.

Greitas maistas pirmiausia labai išpopuliarėjo Jungtinėse Amerikos Valstijose, o vėliau ši idėja pasklido po visą pasaulį. Užtenka tik apsidairyti aplinkui - visur susiduriame su greitu maistu. Vien „McDonald‘s“ restoranų visame pasaulyje yra daugiau nei 36 tūkstančiai, o „Starbucks“ kavinių daugiau nei 21 tūkstantis. Tai yra ne tik patogų ir greita, bet ir labai pelninga. Todėl mano darbo tikslas: išsiaiškinti kaip Rusijoje plėtojosi greito maisto sistemos.

Darbo uždaviniai:

Apibūdinti „greitą maistą“, kaip jis atrodo ūkio sektoriuje;

Išsiaiškinti kaip plėtojama „greito maisto“ sistema Rusijoje;

Pateikti idėją, kaip galima bendradarbiauti tarp Lietuvos ir Rusijos.

Paslaugų sektorius klasifikuojamas į 60 mažesnių pramonės šakų, tokiu kaip: žaislų parduotuvės, oro linijos, reklamos paslaugos, apsaugos paslaugos, laidų transliavimas ir daugelis kitų. Taip pat greitas maistas yra priskiriamas paslaugų sektoriui, kaip restoranai.

Paslaugų sektorius yra vienas svarbiausias ir sparčiausiai augantis sektorius ne tik Lietuvoje bet ir visame pasaulyje. Paslaugų sektorius sukuria daugiau nei 50 % viso pasaulio bendrojo vidaus produkto.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 334 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1587 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ylippa
  • „Greito maisto“ sistemų plėtra ir organizavimas Rusijoje
    10 - 10 balsai (-ų)
„Greito maisto“ sistemų plėtra ir organizavimas Rusijoje. (2016 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/greito-maisto-sistemu-pletra-ir-organizavimas-rusijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 22:44
×