Greitpuodžio veikimo procesas


Greitpuodis veikimo principas. Greitpuodzio veikimo principas. Greitpuodzio veikimas.

Fizikos savarankiskas darbas greitpuodžio veikimo principas Vilnius. Šiandien kone populiariausia visuomenės nuostata – reikia sveikai gyventi. Greitpuodžio prototipu yra laikomas prietaisas. O kodėl maistas verdamas ir išverdamas greičiau. Taip pat greitpuodyje virtas maistas turi išlaikęs daugiau mineralų ir vitaminų. Greitpuodžio dalys. Renkantis greitpuodį, būtina atkreipti dėmesį į keletą faktorių medžiagą. Greitpuodžiai iš aliuminio patvarūs. Greitpuodžiai iš nerūdijančio plieno kainuoja brangiau. Greitpuodžio sandarinimo žiedai gaminami iš gumos ir silikono. Garo išleidimo vožtuvas – svarbi greitpuodžio konstrukcinė detalė. Mechaniniai greitpuodžiai. Tai įprasti, ant viryklės pastatomi puodai. Elektriniai greitpuodžiai. Labiau modernizuoti. Išvados. Greitpuodyje verdamas maistas išsaugo daugiau mineralų ir vitaminų. Literatūra.

Fizikos savarankiskas darbas greitpuodžio veikimo principas vilnius 2014.

Renkantis greitpuodį, būtina atkreipti dėmesį į keletą faktorių: medžiagą, iš kurios pagamintas greitpuodis; sandarumą užtikrinančio žiedo medžiagą ir kokybę; greitpuodžio dangčio vožtuvo konstrukciją ir puodo atidarymo bei uždarymo mechanizmą; greitpuodžio modelį; greitpuodžio konstrukciją ir dizainą, taip pat į papildomus priedėlius.

  • Fizika Skaidrės
  • MS PowerPoint 934 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (689 žodžiai)
  • Anastasija
  • Greitpuodžio veikimo procesas
    10 - 3 balsai (-ų)
Greitpuodžio veikimo procesas. (2014 m. Birželio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/greitpuodzio-veikimo-procesas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 20:03
×