Greitumas, jo pasireiškimo formos, sąlygojantys veiksniai


Greitumas , jo pasireiškimo formos , sąlygojantys veiksniai. Kontrolinio darbo klausimų atsakymai. Paaiškinkite superkompensacijos fazių sąveiką , akcentuojant esmę ir taikomumą sporto treniruotėje. Pateikite sporto treniruotės metinio krūvio evoliucijos sampratą , sąlygojančią krūvio apimties ir intensyvumo kaitą , rengiant didelio meistriškumo sportininkus. Pagrįskite šiuolaikinio trenerio vadovavimo funkcijas ir pagrindines kryptis. Įvertinkite trenerio filosofiją Pergalė visada ir bet kokia kaina ". Kaip suvokiate specialiojo fizinio krūvio formavimo ypatumus savo pasirinktoje sporto šakoje. Kuriuos treniravimo metodologijos akcentus išskirtumėte tobulinant techninį sportininko parengtumą. Atskleiskite 100 % dėsnį " metinėje sporto struktūroje. Paaiškinkite filosofinę trenerio nuostatą Pagrindinis gero trenerio siekis - svajonę paversti tikrove ". Pateikite atsakymą.

1. Paaiškinkite superkompensacijos fazių sąveiką, akcentuojant esmę ir taikomumą sporto treniruotėje.

4. Kaip suvokiate specialiojo fizinio krūvio formavimo ypatumus savo pasirinktoje sporto šakoje.

Svarbiausias sportininko treniruotumas- tai tam tikras sportininko organizmo funkcinių ir fizinių galių, techniko ir taktikos veiksmų prisitaikymo prie pasirinktos sporto šakos. Bendrasis sportininko treniruotumas- su sportine veikla ir sveikatos stiprinimu susijusių visų pagrindinių fizinių ypatybių bei organizmo funkcinių sistemų ugdymas ir organizmo prisitaikymas prie to lygio. Treneris ir sportininkas turi sugebėti koordinuoti fizinių ypatybių tarpusavio sąveiką.

5. Kuriuos treniravimo metodologijos akcentus išskirtumėte tobulinant techninį sportininko parengtumą.

7. Pateikite savo sporto šakos treniruotės krūvio ir varžybinės veiklos apskaitos sistemą, adaptacinio vyksmo ypatumus, jo programų ir tikslų įgyvendinimą.

Kiekviena sporto šaka yra savita, turinti ir kelianti savus fizinius reikalavimus. Pasirinktai sporto šakai yra atliekamas specialusis rengimas, kurios tikslas- gerinti funkcines galias, ugdyti fizines ypatybes, tiesiogiai sieti su sportininko veikla rungtyniaujant. Specialaus rengimo naudojamų priemonių pobūdis, kokybė ir dinamika priklauso nuo sporto šakos organizavimo specifikos, pasirinktos taktikos.

Geras treneris pirmiausiai yra geras pedagogas ir psichologas. Antra jis yra profesionalus savo sporto šakos žinovas, turintis sportininko patirtį ir gyvenimo patirtį. Sportininko meistriškumui formuotis didžiulę įtaką turi teisingas ir kryptingas trenerio darbas.

  • Kūno kultūra Referatas
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2014 m.
  • 6 puslapiai (1435 žodžiai)
  • Universitetas
  • Leta
  • Greitumas, jo pasireiškimo formos, sąlygojantys veiksniai
    10 - 2 balsai (-ų)
Greitumas, jo pasireiškimo formos, sąlygojantys veiksniai. (2014 m. Lapkričio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/greitumas-jo-pasireiskimo-formos-salygojantys-veiksniai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 13:00
×