Grėsmė demokratinei valstybei


Grėsmė Demokratinei Valstybei. Trumpai kas yra Lietuvos nacionalinio saugumo objektai. Lietuvos nacionalinio saugumo. Pagrindinės grėsmės Lietuvoje. Kontrabanda Korupcija Narkomanija Kitos grėsmės. Kontrabanda – jos grėsmė ir tikslas. Kontrabanda – tai neteisėtas prekių ir kitų daiktų gabenimas per valstybės sieną. Korupcija, jos grėsmė. Korupcija – piknaudžiavimas patikėta galia. Narkomanija. Narkomanija - priklausomybė atsirandanti dėl piktnaudžiavimo narkotinėmis. Apibendrinimas. Taigi, apibendrinant visa tai, galime teigti. Dėkojame už jūsų dėmesį! .

Trumpai kas yra Lietuvos nacionalinio saugumo objektai; Kokios yra pagrindinės grėsmės Lietuvoje; Kontrabanda, jos grėsmė ir tikslas; Korupcija, jos grėsmė; Narkomanija, jo grėsmė ir tikslas; Apibendrinimas.

Lietuvos nacionalinio saugumo objektai arba kitaip dar vadinamos vertybės kurias privalu saugoti yra šios: Žmogaus piliečių laisvės ir teisės; Asmens saugumas; Valstybės nepriklausomybė; Konstitucinė sąntvarka; Aplinka ir kultūros paveldas; Visuomenės sveikata.

Taigi, apibendrinant visa tai, galime teigti, jog ir Lietuvoje ir visame pasaulyje yra apstu įvairiausių grėsmių. Norint to išvengti, reikia įvesti naujus, galingesniu įstatymus, stiprinti šių grėsmių blokavimą ir skatinti bendruomenę kurti šviesesnę ateitį.

  • MS PowerPoint 741 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (295 žodžiai)
  • Germantė
  • Grėsmė demokratinei valstybei
    10 - 2 balsai (-ų)
Grėsmė demokratinei valstybei. (2016 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/gresme-demokratinei-valstybei.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 10 d. 01:31
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo