Grožinės literatūros ekranizavimas yra kūrinio žalojimas - Literatūra, 8 potemė


Literaturos kuriniu ekranizacijos. Kurinio ekranizavimas. Grožinės literatūros ekranizavimas yra kūrinio žalojimas.. Grozines literaturos ekranizavimas kurinio zalojimas. Groziniu kuriniu ekranizavimas. Ar grozines literaturos ekranizavimas yra kurinio zalojimas. Kas yra ekranizavimas. Literaturos kurinio ekranizavimas. Ekranizacija kurinio zalojimas. Kuriniu ekranizavimas.

10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Literatūra, 8 potemė. Grožinės literatūros ekranizavimas yra kūrinio žalojimas. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite. Kokybiška kalbėjimo potemė su planu.

Literatūra mūsų gyvenime yra labai svarbi, ji mus ugdo, plečia mūsų pasaulėžiūrą, lavina mąstymą bei vaizduotę. Tačiau, pastarosiomis dienomis vis labiau populiarėjantys kino filmai po truputi ima užgošti literatūros kūrinius. Dažnai pagal popliarius kūrinius yra statomi filmai, kurie beveik visada būna už juos prastesni. Prisiminus tokiu literatūros šedevrus, kaip N.Dostojevskio „Nusikaltimas ir bausmė“ bei V. Mykolaičio Putino „Altorių šešėly“ tampa aišku, kad literatūros kūriniai turi didelę išliekamąją vertę, nes šie romanai yra parašyti prieš 100 metų, o skaitomi iki šiol. Tačiau, to negalima pasakyti ir apie filmus. Kadangi technologijos tobulėja, atsiranda naujų specialiųjų efektų ir panašiai, senieji filmai yra retai žiūrimi, naujieji daug idomesni, įspūdingesni. Taigi, aš pritariu minčiai, kad literatūros kūrinio ekranizavimas yra jo žalojimas ir šiandien mano kalbėjimo tikslas yra tai įrodyti remiantis konkrečiais pavyzdžiais.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (994 žodžiai)
  • Mokykla
  • Grožinės literatūros ekranizavimas yra kūrinio žalojimas - Literatūra, 8 potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Grožinės literatūros ekranizavimas yra kūrinio žalojimas - Literatūra, 8 potemė. (2013 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozines-literaturos-ekranizavimas-yra-kurinio-zalojimas---literatura-8-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 21:21
×