Grožio kabinetas verslo planas


Kosmetologinio kabineto nuoma kaune. Kabineto nuoma klaipeda. Kosmetikos kabineto nuoma klaipedoje. Kosmetikos kabineto nuoma klaipeda. Isnuomojamas grozio kabinetas klaipedoje. Verslo planas kosmetologijos kabinetas. Nuoma kosmetikos kabinetas klaipedoje. Kosmetologijos kabineto nuoma klaipedoje. Kosmetikos kabineto nuoma kaune. Patalpu nuoma grozio sferai.

Verslo planas apie grozio paslaugas. Kosmetologijos kabinetas. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Pagrindiniai duomenys apie įmone:. Verslo tikslai. Paslaugų aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Pagrindiniai įmonės privalumai, lyginant su konkurentais:. Didžiausi įmonės trūkumai, lyginant su konkurentais:. Marketingo planas. Kainos strategija. Reklama ir rėmimas. Reklamos išlaidos per mėnesį. Paslauga. Paslaugos aprašymas. Patalpos ir įrengimai naudojami firmos veikloje. Žaliavos ir tiekėjai. Žaliavių poreikio apskaičiavimas vienam mėnesiui. Paslaugos savikaina. Vadyba. Pagrindinių pareigų pateikimas. Atlyginimų paskaičiavimas. Organizacinė struktūra. Pagrindinių pareigų pateikimas. Rizikos veiksniai. Finansai. Kapitalo poreikis ir šaltiniai. Finansinės ataskaitos.

Mūsų kuriama individuali įmonė – kosmetologijos kabinetas „Grožis“- paslaugų sferos dalis.Individuali įmonė „ Grožis“ buvo įregistruota 2012 m. Kovo 10d. Panevėžio miesto savivaldybės registro tarnyboje. Man, t.y. Laima Rukšėnaitė ši mintis, atsidaryti savo kosmetologijos kabinetą kilo ne eksprontu. Apie tai svajojau jau labai seniai, todėl ir stojau į Kauno kolegiją, kosmetologijos specialybę. Šiuo metu kaip tik ir yra tinkama proga šią svajonę įgyvendinti. Susiradau tinkamas patalpas ir turiu pakankamai lėšų pradėti savo verslą. Planuoju savo saloną atsidaryti Panevėžio mieste, Nendrės g. 3. Jaukumu ir šiluma spinduliuojantis kosmetologijos kabinetas, duris atvers 2012 m. kovo 10d.. (Direktorė Laima Rukšėnaitė)

Patalpos yra nuomojamos, antras aukštas, pastatas renovuotas, bendras plotas siekia 73,6 kv.m. Dirbs 5 kvalifikuoti ir motyvuoti darbuotojai. Išsiskirsime savo maloniu bendravimu su klientais, kvalifikuotu ir savo darbą mylinčiu kolektyvu, jaukia ir skoninga aplinka, bei siūlomomis paslaugomis. Atliksime įvairiausias kosmetologijos bei sveikatingumo procedūras.

Mūsų tikslas yra įsitvirtinti rinkoje, tapti lyderiais, tokiais išlikti kuo ilgiau ir iš to gauti maksimalų pelną. Mes savo jėgomis ir šiuo planu tikime. Panevėžio mieste atlikti tyrimai rodo ,kad žmonėms trūksta grožio salono. Kadangi Panevėžyje yra nedaug grožio salonų kurie atlieka tokias paslaugas kaip mes, tad mes suteiksime jiems reikalingas kvalifikuotas paslaugas už patrauklias kainas.

Kosmetologijos kabinetas „Grožis“ reikalingas pradinis kapitalas žada siekti 106 000 Lt, tikimės, kad investicijos atsipirks po ketverių metų. Nuosavo kapitalo turime 106 000lt.Todėl neimsime banko paskolos. Po kurio laiko planuojama teikti informacija visais rūpimais klausimais. Prekiauti labai kokybiškomis ir naudą teikiančiomis kosmetinėmis priemonėmis, taip pat rengsime įvairius seminarus.

  • Microsoft Word 62 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (3410 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laima
  • Grožio kabinetas verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Grožio kabinetas verslo planas. (2013 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-kabinetas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 10:04
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo