Grožio salonas Grožio oazė verslo planas


Verslo plano santrauka. Uab „Grožio oazė“ charakteristika. Uab „Grožio oazė“ verslo idėja ir tikslai. Uab „Grožio oazė“ verslo aplinka. Uab „Grožio oazė“ mikro aplinkos veiksniai. Uab „Grožio oazė“ makro aplinkos veiksniai. Uab „Grožio oazė“ rinka ir rinkodara. Uab „Grožio oazė“ produkcija (paslaugos). Uab „Grožio oazė“ valdymas. Uab „Grožio oazė“ rizikos įvertinimas. Uab „Grožio oazė“ finansavimas. Lėšos ir finansavimo šaltiniai. Paskolos aptarnavimas. Finansinių rodiklių prognozavimas.


Grožio salonas įsikurs Mažeikiuose naujame mikrorajone gamyklos g. 1. Pastatas yra 2 aukštų. Klientų patogumui yra automobilių stovėjimo aikštelė. Grožio salonas įsikurs pagrindinėje gatvėje, todėl patogu privažiuoti. Pirmame aukšte įrengta kirpykla ir kosmetikos priemonių parduotuvė ir kosmetikos kabinetas. Antrame, masažo kabinetas ir soliariumas ir manikiūro kabinetas, bei savininko ir buhalterės kabinetas ir darbuotojų poilsio zona.

Įmonėje dirbs 10 darbuotojų. Įmonės savininkui pavaldus yra visas personalas. Kiekvienas personalo narys yra atsakingas už savo darbą ir atlieka jam pavestus ar pareigybės nuostatose nustatytus darbus ir funkcijas.

Įmonės nuosavas kapitalas bus 22590.00 Eur., o skolintos lėšos (banko paskola) 30000.00 Eur.

Grožio salonas įsikurs Mažeikiuose Gamyklos g. 1 pastato pirmame aukšte. Pastatas yra 2 aukštų. Klientų patogumui yra automobilių stovėjimo aikštelė. Grožio salonas įsikurs netoli pagrindinės gatvės, todėl patogu privažiuoti. Pirmame aukšte įrengta kirpykla ir kosmetikos priemonių parduotuvė ir kosmetikos kabinetas. Antrame, masažo kabinetas ir soliariumas ir manikiūro kabinetas. Trečiame aukšte savininko ir buhalterės kabinetas ir darbuotojų poilsio zona.

Misija: teikiant profesionalias grožio paslaugas, apgaubti kiekvieną klientą išskirtiniu dėmesiu.  Vizija: profesionaliai ir lanksčiai tenkinti klientų poreikius.

Pirkėjai: Tai fiziniai asmenys, kurie naudojasi grožio salono teikiamomis paslaugomis. Nuo vaiko iki pensinio amžiaus Mažeikių miesto ar aplinkinių rajonų gyventojai.

Į grožio saloną klientas ateina jam nusprendus, kad reikia ar kirpėjos ar kitokių paslaugų. Pasigrąžinti dažniausiai ateinama kasdien klientui patogiu laiku, o savaitgaliais dažniausiai, esant progai: vestuvėms, jubiliejams, išleistuvės ir pan.

Mažeikiuose yra daug grožio salonų, kurie teikia tokias pačias ar panašias paslaugas. Artimiausi konkurentai tai „Roala“ esantis soliariumas, taip pat kirpyklos „Afroditė“, „Saulės studija“, „Kaprizas“, „Elegencija“, „Jordūnė“.

Tarpininkai: Įmonė savo paslaugas teikia tiesiogiai galutiniam vartotojui.

Pardavimo pagalbininkai: UAB „Grožio oazė“ pagalbininkai yra personalas. Kirpėjos, visažiste, manikiūrininkė, masažistė ir kt. Personalas bendrauja tiesiogiai su klientu ir suteikia jam pasirinktas paslaugas.

Tiekėjai: Tai įmonės, kurios grožio salonui teikia kosmetikos priemones bei plaukų dažus. Prekiausime šių tiekėjų produkcija: Kerastase, L'Oreal, Carita, Sothys, Creative Nail Design, Phytomer, Alessandro, Safari sun ir Maria Galland.

Infliacija - Naftos gavybai esant gausiai, o paklausai augant mažiau, naftos kaina per pastaruosius kelis mėnesius sumažėjo trečdaliu. Dėl to bemaž šeštadaliu Lietuvoje krito degalų kainos. Kainos, neįskaitant energijos, kyla nedaug. Tam įtakos turi vartotojams palankios tendencijos pasaulinėse maisto žaliavų rinkose ir krintančios importo (ne tik importuojamų energijos žaliavų ir jų produktų) kainos. Panašios į dabartinę kainų raidos tikimasi ir artimiausioje ateityje. Kadangi naftos kaina labai nukrito, numatoma, kad vidutinė metinė infliacija Lietuvoje šiemet bus neigiama (–0,3 proc.). Tiesa, jei naftos kaina netikėtai daug pakiltų, infliacija būtų gerokai didesnė. Nors prekės gruodį buvo 1,1% pigesnės, nei prieš metus tuo pat laiku, paslaugų kainos padidėjo 2,4%. Gruodį per metus 13,9% atpigo dujos, 10,4% – degalai, 7,9% – šilumos energija ir 5,4% – elektra. Paslaugų kainas augino 14,1% pabrangęs nuotekų rinkimas, 12,4% – buto nuoma, 5,5% – kirpyklų ir salonų paslaugos. Pervežimai pabrango 4,2%, viešasis maitinimas – 3,8%.

Vyraujanti infliacija būsimus klientus privers rinktis iš kelių norimų paslaugų tik vieną. Nes ankščiau galintys susimokėti už visas norimas paslaugas dabar to nebeišgali, nes didžioji dalis pinigų skiriama pirmo būtinumo prekėms. Grožio salonas privalės mažinti paslaugų kainas siekiant išlaikyti pastovius klientus.

  • Microsoft Word 156 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 27 puslapiai (4730 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintare
  • Grožio salonas Grožio oazė verslo planas
    9 - 2 balsai (-ų)
Grožio salonas Grožio oazė verslo planas. (2016 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salonas-grozio-oaze-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 02 d. 11:51
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo