Grožio salonas „House of beauty“ Verslo idėja


Verslo idėjos pristatymas Verslo idėja. Grožio salono „ House of beauty “ paslaugų kainoraštis. Įranga pavadinimas vnt. Darbuotojai ir jų darbo užmokestis pareigos atlyginimas etatas. Grožio salono patalpos. Pardavimo skatinimo metodai.


Apie mūsų darbuotojus galima pasakyti, kad tai yra gerai išsilavinę ir patyrę specialistai. Mes užtikriname, kad mūsų kirpėjai turi daug patirties ir padarys viską taip, kaip prašo klientas. O mūsų manikiūristė/pedikiūristė labai mėgsta savo darbą ir jį atlieka labai kruopščiai ir profesionaliai. Gauti rezultatai nenuvils mūsu klientus.

Šioje dalyje pateiksime patalpų atranką ir išskirsime savo geriausią ir tinkamiausią pasirinkimą, kuris atitiks ne tik įmonės galimų išlaidų dydį, bet ir klientų poreikius. Dar šioje dalyje bus aptariamas paslaugų teikimui reikalingas turtas ir jo įsigijimo išlaidos.

Taip pat kreipsimes į SALONPRO elektroninę parduotuvę. SALONPRO turi labai didelį priemonių pasirinkimą. Galima įsigyti manikiūro, pedikiūro bei plaukų priežiūros priemones. Svarbiausia yra tai, kad tai yra aukštos kokybės produktai pagal prieinamą kainą.

Kiekviena įmonė kurdama savo verslą siekia užsidirbti pelno. Vienas iš būdų skatinantis jį greičiau pasiekti yra reklama, kuri perteikia informaciją bei sudomina pirkėjus. Reklama vienas efektyviausių būdų padedančių pristatyti savo gaminį vartotojui, tai tarsi siūlymas potencialiam pirkėjui, ką nors įsigyti. Tačiau reklamos kūrimas yra sudėtingas procesas.

“House of beauty” grožio salonas norėdamas pasiekti geresnių rezultatų savo paslaugas reklamuos internetiniame puslapyje. Įmonės veiklą reklamuos vizitinės kortelės, kurios bus dalinamos veiklos pradžioje visuose didžiuosiuose Vilniaus prekybos ir pramogų centruose, taip pat prie grožio salono kabės reklaminė iškaba.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (970 žodžiai)
  • Kolegija
  • Diana
  • Grožio salonas „House of beauty“ Verslo idėja
    10 - 1 balsai (-ų)
Grožio salonas „House of beauty“ Verslo idėja. (2017 m. Sausio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salonas-house-of-beauty-verslo-ideja.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 02:10
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo