Grožio salonas Kaune verslo planas


Įmonės charakteristika. Kirpyklos paslaugos. SPA procedūros, masažai. Blakstienų priauginimas. Kosmetologės (visažistės) paslaugos. Manikiūras ir pedikiūras. Veido procedūros. Vaikų žaidimų kambarys. Natūrali kosmetika. Rinkos apžvalga. Anketinis respondentų tyrimas. Įmonių socialinė atsakomybė. ĮSA darbo vietoje. ĮSA aplinkoje. Verslo rizikos įvertinimas.

Projekto idėja įsteigti UAB „Kostlita“ naują grožio paslaugų saloną Kauno centre. Šiame grožio salone bus galima naudotis kirpėjo – stilisto paslaugomis, SPA procedūromis ir masažais, kosmetologo – visažisto paslaugomis, taip pat bus atliekamos veido procedūros, manikiūras bei pedikiūras ir blakstienų priauginimas.

3.Suteikti galimybę moterims, turinčioms mažylius atsipalaiduoti, kompetetingai auklei prižiūrint jų atžalas;

Dabartiniame mūsų pasaulyje labai svarbu atrodyti nepriekaištingai. Kaip teigia John Cassis „Labai gražu būti svarbiu, bet daug svarbiau būti gražiu“. Taigi, vis daugiau žmonių rūpinasi savo išvaizda, perka stilingus drabužius, domisi madomis, lankosi grožio salonuose, dailina kūno linijas. Ypač tai populiaru tarp moterų bei merginų. Dažniausiai joms tai ne tik šių laikų būtinybė, bet ir malonumas. Todėl mano planuojama verslo idėja, yra įsteigti grožio saloną, kur kiekviena moteris su malonumu galės tobulinti savo išorę. Šiame grožio salone bus teikiamos paslaugos, kurios tenkins populiariausius moterų poreikius. Grožio salone „Kostlita“ bus teikiamos šios paslaugos:

Sumažinti rinkodaros ir klientų aptarnavimo kaštus.

Nebegalvokite apie išsausėjusius, nepaklusnius plaukus apie varginančias galvos odos problemas. Patikėkite tai mums. Mano salono meistrai pasiūlys individualių problemos sprendimų. Ir Jūsų plaukai suspindės!

Grožio salone bus atliekamos šios blakstienų priauginimo paslaugos:

Taigi, mano grožio salone galėsite rinktis šiuos makiažus:

Grožio salone „Kostlita“ moterys ir merginos galės pasirūpinti savo rankų bei kojų nagų nepriekaištinga išvaizda. Čia bus atliekami manikiūrai bei pedikiūrai nuo paprasčiausio nagų sutvarkymo iki ištaigingiausios nagų dailės:

Reikia rūpintis ne tik savo kūno, bet ir veido oda. Ypatingai moterų odai reikia atgaivos, nes ji pavargsta nuo makiažo, rutinos ir rūpesčių. Mano salono specialistai kiekvienai moteriai galės pasiūlyti šias veido procedūras:

Visos moterys mėgsta gražintis, bet ne visos turi tam laiko. Daugelis jų, turi mažylius, kurių negali palikti, kol bus kirpykloje ar kol joms darys manikiūrą, todėl aš įsteigsiu grožio saloną, kuris turės ypatingą privalumą - vaikų kambarys, kur mamos galės palikti savo vaikučius kompetetingai auklei. Tai bus pagrindinis salono privalumas, lyginant su kitais konkurentais.

Kuriant grožio saloną „Kostlita“ bus naudojama dviejų rūšių kokybiška kosmetika. Bendradarbiausime su grožio prekių firma „BENEXERE“. Kur bus naudojama jų produkcija bei prekės ženklas.

Taip pat grožio salone bus naudojama ekologiškos kosmetikos linija „Handmade naturals“. „Handmade Naturals“ prekės gimė iš aistros, siekiant turėti sveiką odą ir kūną. Visos kosmetikos sudedamosios dalys yra natūralios. Svarbu tai, kad kiekvienas ingredientas - aliejus, sviestas, eterinis aliejus, ekstraktas arba vaškas - yra gautas iš augalų, be chemikalų, tirpiklių ir kitų toksinių medžiagų. Produktai yra pagaminti higieniškomis sąlygomis su steriliomis sudedamosiomis dalimis. Ir tik pardavimui ruošiamos priemonės yra papildomos natūralios kilmės koncervantais: greipfrutų sėklų ekstraktu, vitaminu E ir eteriniais aliejais, tada pailgėja jų naudojimo laikas (apie 12 mėn.).

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 406 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (2547 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aldona
  • Grožio salonas Kaune verslo planas
    10 - 6 balsai (-ų)
Grožio salonas Kaune verslo planas. (2015 m. Spalio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salonas-kaune-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 15:56
×