Grožio salonas


Grozio salonas bonjour. Bonjour grozio salonas. Bonjour kirpykla. Kirpykla bonjour.

Įvadas. Verslo aprašymas. Verslo tikslai. Paslaugos aprašymas. Paslaugos tobulinimas. Vietos analizė. Patalpos ir įrengimai. Transportas ir tiekėjai. Konkurencijos analizė. Reikalingi įrengimai. Teisinė apsauga. Rėmimas ir kainų politika grožio salone. Organizacinis savininkų ir vadovų planas. Finansai, lėšos bei jų panaudojimas grožio salono įkūrimo versle. Pelno (nuostolio) ataskaita. Sąnaudų ataskaita. Grožio salono „Bonjour“ paslaugų kainoraštis.

Vilniaus mieste įrengti dar vieną grožio saloną “Bonjour“ būtų perspektyvi veikla. Kadangi 80% gyventojų gaunančių pastovias ir dideles pajamas norėtų lankytis geresniuose ir tobulesniuose grožio salonuose, nors jų Vilniuje ir taip netrūksta. Grožio salono „Bonjour“ pagrindinis tikslas būtų kuo pelningiau dirbant, patenkinti žmonių poreikius, sudarant jiems palankias sąlygas pasinaudoti grožio paslaugomis.

Įrengti grožio saloną aš nusprendžiau ištyrus rinką, išanalizavus vartotojų savybes, nustačius potencialią rinką, paskaičiavus prognozuojamą pelną ir, žinoma, dėl to, kad be galo domiuosi grožio sritimi.

Norint įrengti grožio saloną, pradžioje man prireiks investuoti 20 000 Lt. Šiuos pinigus aš gausiu pardavus kaimo turizmo sodybą, padovanotą tėvų.

Pinigai bus panaudoti grožio salono įrengimui. Grožio salonas įsikurs patogioje vietoje, nes galima efektyvinti reklamą, atkreipti didesnį klientų dėmesį, nes toje gatvėje, kur jis bus įrengtas, yra daug įsikūrusių įmonių.

Kiekvienas šiuolaikinis žmogus nori atrodyti gerai bei puikiai jaustis.Todėl mano steigiamo grožio salono „Bonjour“ tikslas būtų ne tik teikti paslaugas, bet svarbiausia tobulinti žmogaus išvaizdą, ugdyti pasitikėjimą savimi bei gerinti mūsų klientų savijautą ir siekti pelno.Be to, bus stengiamąsi įkurti ilgalaikius santykius su klientais, pagrįstus draugiškumo ir pasitikėjimo principu. Aš noriu įsteigti išvaizdos gerinimo kirpyklą, kuri teiktų aukštos kokybės paslaugas žmonių išvaizdos gerinimo srityje. Orientuosimės į įvairaus amžiaus klientų poreikių tenkinimą, geros kokybės paslaugų teikimą už prieinamą kainą ir vidutiniam sluoksniui. Savo poreikius galės patenkinti ir išrankūs klientai.

Grožio salone bus galima: apsikirpti, pasidaryti norimą šukuoseną pagal pavyzdžių katalogus, taip pat manikiūro ir antakių bei blakstienų koregavimo bei dažymo paslaugos.

Grožio salonas ,,Bonjour‘‘ pavadinau dėl to, kad šis prancūziškas žodis man be galo patinka, o Prancūzijoje teko keliauti ne kartą.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (1668 žodžiai)
  • Universitetas
  • Skirmante
  • Grožio salonas
    10 - 4 balsai (-ų)
Grožio salonas. (2014 m. Sausio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salonas.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 28 d. 09:41
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo