Grožio salono Orchidėja verslo planas


Grozio salono verslo planas nemokamai. Grozio salono verslo planas. Verslo planas grozio salonas. Kosmetologijos salono verslo planas. Grozio salono verslas. Referatas mano svajoniu grozio salonas. Kosmetologo verslo planas. Kosmetologijos verslo planas. Grozio salonas orchideja. Grozio salonų verslas.

Mano verslo planas. Mikroaplinkos analizė. Makroaplinkos analizė. Finansavimo poreikis ir šaltiniai. Pardavimų apimties prognozė. Darbo užmokesčio apskaičiavimas. Sąnaudų prognozavimas. Išvados.

Paskutiniu metu lietuvoje vis labiau klesti verslas, susijęs su grožio paslaugų teikimu. Stambiuose miestuose grožio paslaugos labai yra gana populiarios bei pelningos. Dėl šios priežasties uab „orchidėja“ nusprendė teikti makiažo, masažo, veido procedūrų bei depiliacijos paslaugas, padėti moterims atrodyti gražioms, puoselėti savo grožį ir įgyvendinti jų svajones. Man neprireiks imti paskolos iš banko, kadangi turiu savo pajamų, kurios yra 2000 000lt. Aukštos kokybės produkciją, baldus- pirksiu pati, pagal užsakymą. Lankstinukams, reklamos stendams skirsiu 120 000lt. /mėn. Už elektrą, šildymą, patalpos nuomą bei kitas panašias paslaugas taip pat mokėsiu iš savo lėšų 8 000lt. /mėn. Žinoma man bus reikalingos trys kosmetologes, kurios atlikinės paslaugas, bei darbui pasibaigus sutvarkys savo darbo aplinką ,iš viso apie 15 000lt. /mėn. Ir kt.

Mano paslaugos bus teikiamos ne tik moterims ,bet ir vyrams. Bus naudojama nebrangi, ekologiška bei kokybiška produkcija, kuri pritrauks daugiau klientų. Taip pat bus teikiamos nuolaidos produkcijai ir paslaugoms dažniems klientams.

  • Microsoft Word 182 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (800 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Grožio salono Orchidėja verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Grožio salono Orchidėja verslo planas. (2012 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salono-orchideja-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 03:42
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo