Grožio salono rinkodara projektas UAB „Grožio oazė“


Marketingo projektas.

Grožio salono rinkodara projektas UAB „Grožio oazė“.


Rinkodara tai yra poreikių išsiaiškinimo ir jų tenkinimui reikalingų sprendimų priėmimo ir įgyvendinimo procesas leidžiantis pasiekti svarbiausius verso tikslus. Marketingą svarbu naudoti ne tik įmonėms, bet ir įvairioms politinėms ar socialinėms organizacijos norint pasiekti aukštą žmonių susidomėjimą jų teikiamomis paslaugomis ar parduodamomis prekėmis. Kiekvienoje įmonėje ar organizacijoje svarbiausia yra laimingi klientai, kurių poreikiai yra patenkinti. Taigi kiekviena įmonė pasitelkdama rinkodara turėtų stengtis išsiaiškinti klientų poreikius, tam kad galėtų kuo daugiau juos patenkti ir tokiu atveju klientai prisidėtų prie įmonės augimo ar sėkmingo įmonės veikimo. Įmonėms kurios siekia pelno ir savo verslo tikslų įgyvendimo labai svarbu yra atlikti rinkodaros analizę, kuri padėtų sužinoti pagrindinius vartotojų poreikius, taip pat padėtų išalaizuoti konkurentų veiklą.

UAB „Grožio oazė“ teiks grožio paslaugas tokias kaip manikiūras-pedikiūras, kirpėjo paslaugos ir apsilankymas soliariume. Kadangi UAB „Grožio oazė“ sieks kuo įmanoma labiau patenkinti vartotojų poreikius ir pasiekti maksimalaus pelno, bus atlikta rinkodaros analizė, kuri padės įsasivinti rinkodaros esmę ir jos pagrindinius tikslus.

Darbo tikslas: Pritaikyti teorines žinias atliekant gamybinės verslo įmonės UAB „Grožio oazė“ rinkodaros analizę.

Darbo metodai: Mokslinės teorijos literatūros ir kitų tiriamųjų šaltinių analizė.

1 P (prekė) : Grožio paslaugos : manikiūras-pedikiūras, kirpykla, soliariumas.

Įmonė teikia išskirtinai aukštos kokybės paslaugas grožio srityje ir dirba tik su aukščiausios kokybės ir tik su origanaliomis priemonėmis, Jums norint parodysime kiekvienos priemonės sertifikatą ir kiekvienos darbuotojos aukštą išsilavinimą liudijančius diplomus.

/ Pirmoji paslauga yra manikūras-pedikiūras, grožio konsultantai jums padės išrinkti tinkamą maniūro-pedikiūro tipą, pagal jūsų darbo vietą, einamas pareigas, pagal šventės tipą kuriam Jūs norite pasipuošti ir panašiai.

/Antroji paslauga yra kirpyka, profesionali kirpėja patars kokia būent šukuosena jums tiktų pagal jūsų veido tipo, pagal plauko struktūra, taip pat jums pageidaujant kirpėja gali jums patarti kaip tinkamai prižiūrėti savo plaukus, taip pat atskleis keletą paslapčių, kurios padės Jūsų plaukams atrodyti stulbinamai be labai didelių pastangų.

/Trečioji paslauga soliariumas, grožio konsultantė Jums pageidaujant patars į kokio tipo soliariumą eiti, kiek laiko, kokį kremą tinkantį Jūsų odai pasirinkti, norint įgauti tamsesnį ar švelnesnį įdegį Jums patars kas kiek laiko reikėtų lankytis soliariume, taip pat atskleis keletą paslapčių kaip ilgiau išlaikyti įdegį.

Mūsų įmonė stengiasi išaikyti kuo įmanoma prieinamesnes kainas, kad moterys galėtų puoselėti savo grožį, neišleisdamos tam labai dideles pinigų sumas.

UAB „Grožio Oazė“ nuolat skelbia apie įvairias vykstančias akcijas savo internetinėje svetainėje ir faceook puslapyje, taip pat dažna yra rengiami įvairūs konkursai facebook, kurių metu galite laimėti grožio procedūras su labai didele nuolaida arba nemokamai.

 • Marketingas Projektai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Agnesa
 • 18 puslapių (2535 žodžiai)
 • Kolegija
 • Marketingo projektai
 • Microsoft Word 87 KB
 • Grožio salono rinkodara projektas UAB „Grožio oazė“
  10 - 3 balsai (-ų)
Grožio salono rinkodara projektas UAB „Grožio oazė“. (2016 m. Lapkričio 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/grozio-salono-rinkodara-projektas-uab-grozio-oaze.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:16