Grožio salono „Surask save“ pristatymas


Grožio salonas "Surask save". Grožio salonas “Surask save” yra įkurtas Klaipėdoje. Paslaugos, kurias atlieka šis grožio salonas. Kirpimas Makiažas Permanentinis makiažas Manikiūras ir pedikiūras Depiliacijos Veido procedūros Kūno procedūros. Kirpimai, dažymai Moterų, vyrų bei vaikų modeliniai kirpimai. Makiažas Atliekami įvairiausi makiažai vestuviniai. Manikiūras, pedikiūras Manikiūristės atlieka ne tik higieninį manikiūrą pedikiūrą. Kūno procedūros Vakuminis kūno masažas. Depiliacijos Depiliacijos atliekamos dvejais. Grožio salonas taip pat prekiauja profesionaliais ir aukštos kokybės produktais plaukams. Etikos normos. Norint užsiregistruoti bet kokiai paslaugai. Jeigu užsisakėte masažą ar procedūrą kūnui - rekomenduojame gerti daugiau skysčių. Po procedūros neskubėkite, ramiai pagulėkite maždaug 3 – 5 minutes. Punktualumas ir atsakingumas yra vienos svarbiausių vertybių. Venkite skutimosi ar depiliacijos procedūros dieną. Kainos nurodytos eurais (PVM mokestis įskaičiuotas). Kontaktai. Saloną rasite adresu.


Kirpimas Makiažas Permanentinis makiažas Manikiūras ir pedikiūras Depiliacijos Veido procedūros Kūno procedūros.

Norint užsiregistruoti bet kokiai paslaugai, reikia pateikti savo vardą, pavardę bei pageidaujamą laiką. Nežinodami kokios procedūros norite, galite susitarti su grožio salono darbuotojais, kurie padės jums tinkamai pasirinkti. Būtinai turite pranešti iš anksto apie savo sveikatos problemas, nes ne visos procedūros tinka visiems.

Jeigu užsisakėte masažą ar procedūrą kūnui - rekomenduojame gerti daugiau skysčių. Pakankamas skysčių kiekis organizme užtikrins maksimalų detoksikuojantį efektą. 5. Jeigu procedūros metu jūsų netenkina muzika, masažo stiprumas, temperatūra, prašome pranešti masažuotojui. 6. pagarbiai naudoti grožio salono erdvę: „esu ne vienas, kartu šioje harmonijos oazėje renkasi ir kiti lankytojai. Jeigu esu centre su vaikais, nepalieku jų be priežiūros“.

  • MS PowerPoint 9152 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (600 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gabija
  • Grožio salono „Surask save“ pristatymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Grožio salono „Surask save“ pristatymas . (2018 m. Sausio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salono-surask-save-pristatymas.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 27 d. 10:03
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!