Grožio salono veiklos analizė Harmony SPA


Įvadas. Sveikatingumo įmonės pristatymas. SPA centre teikiamos paslaugos. Sveikatingumo paslaugų paketų. Sudarymas. Sveikatingumo verslo planavimo procesas. „Harmony SPA“ organizacinė struktūra. Paslaugų pardavimo organizavimas sveikatingumo. (ir grožio) įmonėje. Sveikatingumo (ir grožio) įmonės. Konkurencingumo stiprinimas. Išvados. Refleksija.


SPA paslaugų poreikis vis didėja, vis daugiau žmonių lankydamiesi SPA įstaigose tikisi išbandyti kuo įvairesnias vandens, masažų procedūras. Kiekviena įmonė stengiasi kažkuo išsiskirti ir turėti pranašumą konkurencijoje. „Harmony SPA“ išsiskiria savo siūlomomis paslaugomis, jų kokybe ir darbuotojų kvalifikacija. Profesionalių rankų prisilietimas leis pamiršti kasdienius rūpesčius ir atsipalaiduoti. Šis centras siūlo išbandyti SPA pojūčius ir įsitikinkiti, kad sveikata, ramybė – geros savijautos garantas.

„Harmony SPA“ – tai sveikatingumo ir poilsio kompleksas, kuris yra įsikūręs Žemaitijoje, nuostabioje Platelių ežero pakrantėje. Sveikatingumo įmonėje teikiamų paslaugų pasirinkimas itin didelis. „Harmony SPA“ yra įkurti baseinai suaugusiems ir vaikams, pirčių kompleksai, atpalaiduojamųjų vonių kopleksas, soliariumų studija ir sporto salė. Įmonėje dirbantys tik kvalifikuoti savo sričių specialistai suteiks Jums galimybę pasijusti tarsi rojuje – mėgautis ramybe ir leisti Jūsų sveikata pasirūpinti specialistams.

„Harmony SPA“ siekia padėti klientams atkurti fizinę organizmo būklę ir sustiprinti davsines jėgas. Taip pat norint Jums padėti jaustis kaip namuose ir suderinti poilsi su darbu teikiamos įvairios paslaugos, tokios kaip: apgyvendinimo, maitinimo, gydymo, vandens pramogu, pirčių, masažų, netgi esant poreikiui suteikiama galimybė rengti konferencijas.

Įmonė taip pat yra neabejinga aplinkai, ji siekia tausoti gamtą. To pasekoje įmonėje yra vykdoma apsaugos polotika:

siekia nuolatinio aplinkos apsaugos veiksmingumo gerinimo ir taršos prevencijos;

gerina darbuotojų žinias aplinkos apsaugos srityje.

1.1 SPA centre teikiamos paslaugos

Soliariumas – galimybė visada atrodyti madingai palaikant auksinį įdegį.

Sporto klubas – galimybė tobulinti savo kūno linijas, stiprinti išvermę, sveikatą.

Sporto salė + miltybos planas – padės atsiratyti nepageidaujamų kilogramų, sumažins apimtis ir padės išmokti tinkamai ir sveikai maitintis, kad pasiektumėte norimų rezultatų.

Spotro salė + soliariumas – pagražinsite savo kūną, fizinę ir psichologinę būklę. Sporto salė Jums padės užmiršti dienos rūpeščius, o soliariumas padės Jums palaikyti norimą odos spalvą.

Aromaterapinis masažas + gintaro kambarys - kartu su rankų šiluma ir aromatu žmogui perduodamas pojūtis, kad juo rūpinasi, apie jį galvojama, išsklaido slegiantys jausmai. Masažo metu stimuliuojama kraujo ir limfo apytaka, aktyvina imuninė sistemą o gintaro kambarys stiprina imuninę sistemą, skatina ląstelių atsikūrimą, mažinana stresą, šalinana toksinus ir padeda atkurti odos stangrumą bei natūralų atspalvį.

  • Microsoft Word 53 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1974 žodžiai)
  • Universitetas
  • Elina
  • Grožio salono veiklos analizė Harmony SPA
    10 - 7 balsai (-ų)
Grožio salono veiklos analizė Harmony SPA. (2016 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salono-veiklos-analize-harmony-spa.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 08:01
×