Grožio salono veiklos analizė


Grozio salono verslo planas. Grozio salono darbo organizavimas. Grozio salono organizacine struktura. Grozio salono pest analize. Praktika grozio salone kaune. Grozio salonas referatas. Grožio salono charakteristika. Grozio salono valdymo struktura. Grozio salono kokybes kontroles programa. Grozio salono veiklos organizavimas.

Savarankiško darbo užduotis. Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbo pasidalijimas. Organizacijos aplinka. Organizacijos socialinė atsakomybė. Organizacijos planų sistema. Įmonės misija ir vizija. Organizavimas. Kontrolė. Vadovavimas. Organizacijos kultūra. Išvados. Literatūros sąrašas.

Kauno mieste yra gana platus laisvalaikio praleidimui ir reikiamų grožio procedūrų siūlomų alternatyvų spektras. Vartotojas pasirenka jam pagal gyvenimo būdą, lūkesčius bei jo galimybes tenkinančią alternatyvą.

Savo darbą skiriu individualiai įmonei, grožio salonui “linda” vykdomos veiklos analizei bei jos įvertinimui. Pasirinkau šį veiklos tipą, nes ateityje norėčiau turėti savo grožio saloną ir vadovauti jam. Salone dirbama su aukščiausios kokybės plaukų, nagų, odos priežiūros priemonėmis. Linda grožio salone rūpestingai dalinasi savo žiniomis, ypatingu dėmesiu ir jaukumu, visada stengiamasi sukurti tikrą nepriekaištingą grožį pagal kliento norus. Salono darbuotojai vertina ir brangina klientą, neatsižvelgiant į amžių ar finansines galimybes, todėl visuomet stengiasi atidžiai išklausyti kiekvieną, reaguoti į prašymus, įsijausti į norus. Kiekvienas objektas yra unikalus savo išskirtinėmis savybėmis, teikiamų paslaugų asortimento platumu bei daugelio kitų veiksnių. Kaip kiekvienas jų tarpusavyje yra kažkuo panašūs, taip kažkuo ir skiriasi. Tuo pačiu vienam jų atitinkamas veiksnys gali būti teigiamas kitam neigiamas. Grožio salone nepriekaištingai stengiamasi aptarnauti - gebėjimas išgirsti kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlyti geriausią sprendimą. Siekiama suteikti maksimalų komfortą, sukurti jaukią atmosferą, kad būtų puiki savijauta, visiškas atsipalaidavimas ir mėgavimasis grožio procedūromis.

Darbe trumpai apžvelgiama įmonės charakteristika, jos vykdoma veikla, įvertinamas grožio salonų konkurencingumas kaune, organizacijos socialinė atsakomybė, organizavimas, kontrolė, vadovavimas.

  • Microsoft Word 47 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (4983 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agne
  • Grožio salono veiklos analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Grožio salono veiklos analizė. (2012 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salono-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 08 d. 05:46
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo