Grožio salono verslo aprašymas verslo planas


Grožio salono verslo aprašymas verslo planas.


Kuriama verslo idėja atidaryti grožio saloną UAB „Kleopatra“, kuris teiks profesonalias kosmetologines paslaugas. Šiomis dienomis visuomenėje ypač vyrauja grožio etalonas, žmonės rūpinasi savo išvaizda, todėl grožio salonai turi didelę paklausą. Tačiau grožio salono teikiamos paslaugos nėra būtiniausios bei kasdieninės reikmės prekės, tad įmonė turi stengtis visais įmanomais būdais privilioti ir išlaikyti klientą.

Įkurti įmonę veikiančią Kauno r. Garliavoje užsiimančia grožio puoselėjimo paslaugomis paskatino šių paslaugų didelė paklausa ir vartotojų poreikių nemaksimalus tenkinimas. Visos teikiamos paslaugos pasižymės aukšta paslaugų kokybe ir mandagiu aptarnavimu. Tai leis užtikrinti kvalifikuoti ir patyrę darbuotojai bei aukštos kvalifikacijos specialistai.

Grožio salonas „Kleopatra“ įregistruotas Kauno rajono savivaldybėje 2016 sausio 20 d., o veiklą pradės 2017 m. sausio 1d.

Mes steigiame grožio saloną, nes mums ši veikla atrodo patraukli bei reikalinga, o įmonės pavadinimas vaizdingai atspinti grožio pasaulį, nes Kleopatra tai viena garsiausių visų laikų karalienių, kuri pasižymėjo ypatingu grožiu.

Grožio salonas „Kleopatra“ teiks manikiūro, pedikiūro, masažo, makiažo paslaugas. Bus naudojama tik sertifikuota aukštos kokybės kosmetika. Profesionalai atsižvelgs į kliento norus teikiant manikiūro, pedikūrio paslaugas. SPA atmosferos aplinkoje teikiamas masažas leis pilnai atsipalaiduoti ir nuimti visą dienos įtampą. O makiažas bus pritaikytas atsižvelgiant į kliento asmenines savybes – veido bruožus, stengiantis paryškinti privalumus bei užmaskuoti trūkumus.

Garliavoje esantys grožio salonai teikia aukštos kainos paslaugas, kaip ir mūsų įmonė, tad kainų atžvilgiu mes nekonkuruosime. Tačiau mūsų įmonė turės pranašumą prieš konkurentus itin modernia ir malonia aplinka ir maloniu aptarnavimu.

Palanki grožio salono vieta, prie pat pagrindinio kelio, todėl grožio salonas bus aiškiai matomas ir lengvai randamas. Prie grožio salono yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, todėl klientams bus patogu pasilikti mašiną, taip pat netoli autobusų stotelė todėl patogu bus atvykti ir viešuoju transportu besinaudojantiems klientams.

Pritrauksime klientus savo modernia ir jaukia aplinka, naudosime tik aukščiausios kokybės priemones. Taip pat sukursime raminančią SPA aplinką, kurios metu klientai galės atsipalaiduoti ir pailsėti po dienos darbų. Tuo mūsų salonas labiausiai ir išsiskirs iš kitų netoliese konkuruojančių salonų, nes juose kosmetologinės paslaugos yra teikiamos tose pačiose patalpose kartu su kirpykla, kur neleidžia atsipalaiduoti ūžiantys fenai.

Įmonė nuomos patalpas Garliavoje, Vytauto g. 169 iš juridinio asmens, kurių dydis 100 kv. m. Šias patalpas nuomojame todėl, kad anksčiau šiose patalpose buvo užsiiminėjama panašia veikla, todėl nereikėjo didelių investicijų pradėti savo verslą. Penkeriems metams pasirašyta darbo sutartis įpareigoja kiekvieną mėnesį mokėti 400 €. Šioje Garliavos vietoje nėra daug konkurentų, tad naujai įkurtas grožio salonas sulauks nemažai dėmesio bei greit įsitvirtins rinkoje. Grožio salonas bus aiškiai matomas nuo pagrindinio kelio, lengvai privažiuojamas.

Nustatant paslaugų kainą bus įvertinami kaštai (naudojama produkcija) ir antkainis. Apskaičiuojant kaštus vertinami kintamieji ir pastovieji kaštai. O antkainis suprantamas kaip pelno dydis paslaugos vienetui. Vienai ar kitai paslaugai nustatytas antkainis gali būti keičiamas priklausomai nuo rinkos sąlygų, todėl įmonė nustato ne stabilų antkainį, o lankstų. Šiuo tikslu siekiama palaikyti tam tikro lygio vienos ar kitos paslaugos pardavimo apimtį.

Įmonė „Kleopatra“ nesieks konkuruoti su kitomis įmonėmis Garliavoje kainų atžvilgiu ir neketina dėl to mažinti paslaugų kainų. Grožio salonas ketina pasižymėti, kaip kokybiškų paslaugų teikėjas, kurios turi atitinkama vertę. Todėl šiuo atveju kainų mažinimo pagal konkurentų veiksmus metodas netinka.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 257 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (3914 žodžiai)
  • Universitetas
  • Nesvarbu
  • Grožio salono verslo aprašymas verslo planas
    10 - 6 balsai (-ų)
Grožio salono verslo aprašymas verslo planas. (2016 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salono-verslo-aprasymas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:18
×