Grožio salono verslo idėja referatas


Turinys.Įvadas.Individualios veiklos aprašymas.Įmonės tikslai.Verslo idėja.Verslo organizavimo forma.Grožio paslaugų kabinetas.Grožio paslaugų kabineto patalpos.Vietos pasirinkimas.Teikiamos paslaugos bei jų kainos.Investicijos.Pinigų srautai, ekonominiai ir finansiniai rodikliai.Literatūra.


Grožis tai estetika, kurią kuria visuomenė, tačiau pati grožio sąvoka iškeliama kaip siekiamybė. Pasitelkiant žmogiškuosius resursus grožio puoselėjimas ne visuomet suteikia tokius rezultatus, kurių tikiesi. Kadangi suvokimas kaip nori atrodyti yra labai individualus, būtina suteikti asmeniui kuo daugiau galimybių smulkmeniškai apibrėžti savo asmeninius pageidavimus. Visa tai padaryti yra įmanoma, pasitelkiant kitų pagalbą.

Grožio salonai yra viena iš alternatyvų stengiantis puoselėti savo išvaizdą. Tačiau grožio saloną būtina išpuoselėti ir sukurti taip, jog klientas jame jaustųsi jaukiai bei pasitikinčiai. Todėl vienas iš svarbiausių aspektų tai yra patalpos, kuriose bus vykdoma įvairi, grožį puoselėjanti veikla. Darbe bus aptariamas mano grožio paslaugų kabineto interjeras, darbuotojai, kainos, išlaidos ir pelnas. Grožio salonas privalo turėti darbuotojus, kurie savo profesionalumu bei suvokimu, padėtų puoselėti kiekvieno asmens individualius pageidavimus.

Šio darbo tikslas – apibūdinti svarbiausias detales, norint įsteigti savo grožio paslaugų kabinetą.

Grožio salonų vaizdinys padės atskleisti kokios priemonės, kokie resursai reikalingi norint įkurti savo grožio paslaugų kabinetą.

Aš išsinuomosiu grožio paslaugų kabinetą su visa reikalinga įranga. Kabineto duris lankytojams atversime 2020 metais, Vilniuje, Baltupių rajone.

Grožio paslaugų kabinete bus atliekamos šios grožio paslaugos: stilingi kirpimai, plaukų dažymas, manikiūras, pedikiūras. Kabinete dirbs dvi meistrės - profesionali kirpėja ir manikiūrininkė- pedikiūrininkė.

  • Microsoft Word 733 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1163 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • Grožio salono verslo idėja referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Grožio salono verslo idėja referatas . (2017 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salono-verslo-ideja-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 05:16
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo