Grožio salono verslo planas (3)


Grožio salono paslaugų teikimo patalpos. Palankios aplinkybės , kuriant šį grožio saloną.


Kodėl „Queen“? Turėjau labai daug ir įvairiausių variantų, tačiau man labiausiai šis patiko, nes man pasirodė, kad jis yra patraukliausias ir tinkamiausias grožio salonui. Pats žodis „Queen“ reiškia Karalienė kaip žinome, kad dauguma moterų nori jaustis, kaip karalienės, nes pats žodis suteikia elegancijos ir grožio. Mūsų grožio salone klientės taip pat jausis lyg karalienės, kadangi mes jas galime kardinaliai pakeisti, sukurti tam tinkanti įvaizdį taip pat pagerinti savijautą išėjus iš mūsų grožio salono klientės tikrai pasijus geriau ir labiau atsipalaidavusios. Mūsų darbo tikslas – žmonių šypsenos veiduose.

Esame individuali įmonė, kuri įsikūrusi Vilniuje, Šnipiškių rajone puikioje vietoje, kur geras susisiekimas su visais rajonais, turime automobilių stovėjimo aikštelę, todėl visada rasite, kur saugiai palikti savo automobilį ar kokia nors kitą transporto priemonę. Mūsų grožio salonas turi savo nuosavas patalpas, erdvias, švarias ir moderniai įrengtas.

Mes teikiame įvairias grožio ir sveikatos paslaugas: Kirpykloje dirba  tikri profesionalai kirpėjai stilistai, kurie ne tik išklausys jūsų norus, bet ir patars iš savo profesionalios patirties, kaip jums labiau tiktų apsikirpti, kokia spalva ir kokiais dažais dažyti jūsų plaukus, kad jie atrodytų nepriekaištingai ir taptų sveikesni, taip pat galime juos priauginti, dirbame tik su natūraliais ir kokybiškais plaukais.

  • Microsoft Word 210 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (861 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vixe69
  • Grožio salono verslo planas (3)
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Grožio salono verslo planas (3). (2017 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salono-verslo-planas-3.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 16:25
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo