Grožio salono verslo planas (4)


Grožio salono verslo planas (4) Estetinės kosmetologijos studijų programa verslo planas. Vilnius , 2017 Įvadas. Štai kaikurie mūsų darbo aspektai. Patalpos ir įrengimai. Rėmimas ir kainų politika grožio salone.


Grožio salonas ,,SAKURA’’ yra talpus ir visiškai tinkantis išspręsti sunkią problemą: kaip atrodyti gražiai, pabrėžti savotišką grožį nesiimant sudėtingų intervencijų, nenaudojant erzinančios medžiagos.Mūsų salone teikiamos kosmetologinės, manikūro, pedikiūro, masažo, bei daug kitų paslaugų. Darbą atlieka kvalifikuoti grožio srities profesionalai išmanantys savo darbą.

Grožio salonas pradės veikti nuo 2022 m. sausio 8 d.

Pagrindinis įsakymas salono,,SAKURA’’daryti viską, kas įmanoma, kad jus jaustumetės laimingas.

Grožio salonas ,,Sakura‘‘ pavadinau dėl to, kad šis Japoniškas žodis man be galo yra gražus ka reiškia gelę, būtent gėlė man asocijuojasi su moters grožių. Grožio salonas įsikurs Vilniuje , senamiestyje, labai patogioje vietoje, Pilies g. 21.

Steigiamo grožo salono savininkė – Eva Poplavska (Aš) , pati nustatinėsiu įmonės tikslus, kontroliuosiu darbuotojų darbą. Grožio salone dirbs 2 kirpėjos bei manikiūristė. Jie privalės būti kvalifikuoti savo srities specialistai, gerai išmanantys savo darbą.

Grožio saloną planuoju įkurti 2022m.sausio 8 dieną. Veiklai pradėti lėšų poreikis yra 20000€, tai bus nuosavos lėšos, gautos pardavus sodybą.

Tikiuosi,kad šis projektas bus pelningas ir investuotos lėšos atsipirks planuojamu laikotarpiu.

Pastaruoju metu vis didesnę vietą mūsų gyvenime užima grožis, nes kiekvienas žmogus nori jaustis gražiu ir pasitikėti savimi. Žmonės nori atrodyti gražiai ne tik iškilmingomis progomis ar švenčių dienomis, bet ir kasdien.Kiekvienas nori jaustis patraukliu tiek sau, tiek ir aplinkiniams. Šiuo metu vis didesnę pasiūlą ir paklausą įgyja kirpimo paslaugos. Todėl indviduali įmonė‘Sakura“ veiks šių paslaugų teikimo srityje. Grožio salono „Sakura“ pagrindinis tikslas - kuo efektyviau ir pelningiau siekti pelno, teikiant aukštos kokybės paslaugas ir kultūringą klientų aptarnavimą.

  • Microsoft Word 570 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1292 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eva
  • Grožio salono verslo planas (4)
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Grožio salono verslo planas (4). (2017 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salono-verslo-planas-4.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 28 d. 17:56
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo