Grožio salono verslo planas (5)


Įvadas.veiklos aprašymas. Investicijos. Planuojamos gaunamos pajamos prognozavimas. Analizė. Pastoviųjų ir kintamųjų išlaidų prognozė. Prognozinė pelno ( nuostolio ) ataskaita. Balansas. Pinigų srautų ataskaita. Vidutinė svertinė kapitalo kaina. Grynoji dabartinė vertė ir jos jautrumo analizė. Išvados.


Sparčiai kintant rinkos sąlygoms kiekvienas įmonės vadovas siekia kuo geresnės ir pelningesnės veiklos – siekia gerinti produkcijos kokybę, didinti konkurencingumą bei maksimaliai didinti pelną. Tam, kad būtų užtikrintas visiškas įmonės finansinis stabilumas, būtina nuolat organizuoti ir planuoti įmonės veiklą. Šiuolaikiniame dinamiškame verslo pasaulyje didžioji dalis įmonių sudaro verslo planus, kurie ne tik padeda atskleisti verslo idėją, suplanuoti jos įgyvendinimo etapus ir tam reikalingus išteklius bei tikėtinus rezultatus, bet ir padeda įmonės vadovui ekonomiškai pagrįsti arba išvis atmesti sumanymą (verslo idėją). Verslo planas – planavimo elementas, naudojamas įvertinti ir planuoti būsimą veiklą. Pastaruoju metu verslo planai yra orientuoti į paslaugų sferą, o tiksliau – grožio salonus. Kiekviena moteris ar vyras visada nori atrodyti tvarkingai, gražiai, madingai bei negaili investuoti lėšų į grožį, tad grožio salono įkūrimas – geriausias variantas siekiant pelningos veiklos.

Darbo tikslas – finansiškai pagrįsti UAB „Valandėlė sau“ verslo idėją.

Apibūdinti įmonės veiklą nustatant verslo formos pasirinkimo motyvus, darbo pobūdį, laiką, strateginius tikslus ir kitus veiklos ypatumus.

Nustatyti investicijų poreikį į įmonės turtą bei paslaugų pajamas ir išlaidas.

Darbo pobūdis. Paslaugų teikimas – moterų, vyrų kirpimas, manikiūras, pedikiūras, plaukų dažymas, veido valymas, gelinis nagų lakavimas – populiariausios grožio paslaugos.

Įsikūrimo vieta. UAB „Valandėlė sau“ planuoja įsikurti Joniškyje, Žemaičių g., strategiškai palankioje vietoje. Joniškyje šio sektoriaus – grožio paslaugas teikiančių įmonių nėra itin daug, tad planuojama jog bendrovės veikla bus sėkminga ir pelninga.

UAB „Valandėlė sau“ numato investicijas į ilgalaikį ir trumpalaikį turtą panaudojant nuosavas ir skolintas lėšas. Didesnę dalį bendrovė turi savo lėšų – nuosavo kapitalo, kadangi šis variantas patrauklesnis, nes skolinantis iš kredito institucijų mokamos pakankamai didelės palūkanos. Verslo idėjai įgyvendinti UAB „Valandėlė sau“ pradinis kapitalas - 24 tūkst. Eur, o skolinto kapitalo poreikis 16 tūkst. Eur.

UAB „Valandėlė sau“ planuoja įsigyti pastatą, kuriame teiks grožio paslaugas. Įmonės įrangą sudaro galvos plautuvės, manikiūro stalai, vežimėliai kirpėjoms ir manikiūrininkei, kosmetinė lova, veidrodžiai ir t.t. Automobilių įmonė neturi, kadangi visi darbuotojai turi savo transporto priemones. Įmonės direktorės įsakymu nustatyta ilgalaikio materialaus turto įsigijimo savikaina ne mažesnė negu 300 Eur. Tai taikoma visoms turto grupėms. Bendrovės atsargas sudaro greitai realizuojamas turtas t.y. priemonės reikalingos grožio paslaugoms atlikti (kremai, šampūnai, plaukų kondicionieriai, nagų lakai, valikliai, kaukės, veido priežiūros priemonės ir pan.), o kitam trumpalaikiam turtui priskiriami prietaisai ir įrankiai – džiovintuvai, tiesinimo, garbanojimo žnyplės, žirklės, dildės ir t.t. – įrankiai, kurių savikaina yra mažesnė nei 300 Eur ir ilgalaikio turto grupei nepriklauso.

  • Microsoft Word 56 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2514 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Grožio salono verslo planas (5)
    10 - 3 balsai (-ų)
Grožio salono verslo planas (5). (2017 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salono-verslo-planas-5.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 22 d. 21:03
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema