Grožio salono verslo planas (7)


Verslo plano anotacija. Verslo aprašymas. Marketingas ir valdymas. Finansinis planas. Kritinė analizė. Darbo laikas ir uždarbis.


Grožio salonas MADAM - uždaroji akcinė bendrovė (sutrumpinai UAB). Jos veiklos sritis – profesionalios grožio paslaugos,- vyrų, moterų bei vaikų kirpimas, plaukų dažymas, proginės šukuosenos, manikiūras bei pedikiūras, depiliacijos, visažo paslaugos, masažai. Įrangą ir produkciją įmonė pirks iš kelių skirtingų įmonių esančių Lietuvoje. Prioritetas renkantis produkciją ir įrangą – tik kokybiškom, aukštos klasės sertifikuotoms prekėms.Mūsų įmonę sudarys 7 asmenys. Įmonės steigėja ir savininkė, kuri taip pat dirbs kaip plataus profilio kirpėja; vyrų kirpėja; manikiūristė; higieninės kosmetikos kosmetikė – masažistė; visažo specialistė; administratorė ir buhalterė.Įmonės „MADAM“ veikla bus pradėta 2017m. rugpjūčio 15d. Paruošiamieji darbai, salono remontas bei įrangos montavimas prasidės nuo vasario 2d. Šiuo metu Kaune yra nemažai kirpyklų bei grožio salonų, tačiau kadangi visi įmonės darbuotojai- turintys ilgametę patirtį, bei pastovų klientų ratą, tikimės, kad verslas nuo pat pirmųjų dienų neš pelną. Grožio salone ne tik bus atliekamos įvairios grožio paslaugos, tokios kaip: vyrų, moterų bei vaikų kirpimai, plaukų dažymas, šukuosenų formavimas, makiažas, manikiūras ir pedikiūras, masažas, bet veiks ir parduotuvėlė, kurioje klientai turės galimybę įsigyti profesionalios kosmetikos naudojimui namuose, kurią pagal kliento poreikius parinks čia dirbantys profesionalai. Teikiamų paslaugų kainos bus prieinamos vidutines pajamas uždirbančiam asmeniui, ir nors šis grožio salonas lygiuojasi į aukšto kokybinio lygio paslaugas teikiantį grožio saloną, pirmaisiais metais planuojama atsižvelgti į vidutinę tokių paslaugų rinkos kainą.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1184 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ema
  • Grožio salono verslo planas (7)
    10 - 1 balsai (-ų)
Grožio salono verslo planas (7). (2018 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salono-verslo-planas-7.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 18 d. 10:33
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!