Grožio salono verslo vizija ir planas


Grozio salono verslo planas. Grozio salono vizija. Grozio salono analize. Grozio salono isplanavimas. Verslo planas grozio salonas. Grozio salonu projektai. Grožio salonas vizija. Grozio salono interjero idejos. Grozio salono interjeras. Grozio salono sienu spalvos.

Įžanga. Patalpos. Patalpų išplanavimas. Patalpų planas. Kainos. Patalpų remontas prieš/po. Patalpų sterilumas. Inventorius/kainos. Veido ir kūno grožio procedūros. Priemonės/cheminės priemonės. Kainos. Darbo pasiskirstymas. Organizacijos struktūra. Teikiamos paslaugos/kainos. Išvados. Literatūra. Grožio salonas kūrybinių ir verslo idėjų mišinys. Kuo tu idėjų daugiau, tuo jos labiau išskirtinės, tuo ir grožio salono sėkmė didesnė. Ekologiška darbo vieta.

Grožio salonas kūrybinių ir verslo idėjų mišinys.

Naujovių pasiilgusiems, gegužės 10d. Kaune duris atvėrė eridei . Salonas naujas, tačiau jo projektas buvo ilgai kuriamas, bet ji pavyko įgyvendinti tik šiemet. Prieš keletą metų užgimusios minties įkurti saloną - realizavimo darbai užtruko gan ilgai. Siekta viską padaryti nepriekaištingai. Kiekvienas žingsnis nuo patalpų vietos iki sienų spalvos buvo daug kartų apsvarstytas, keistas ir tobulintas. Estetišką ir rafinuotą elegancija išreiškia nepriekaištingai išbaigtas salono interjero dizainas. Visada madingi tamsiai rudi ir balti tonai, prašmatni apdaila sukuria prabangos vaizdą. Stiklo gausa dar labiau praplečia 100 m2 erdvę. Spalvų koloritas, kvadratinis erdvės padalijimas ir itin kokybiški. Stilingi baldai sukuria harmoningą jaukią visuma ir leidžia klientui pasijausti laukiamu svečiu. Matyti, kad investuota į salono interjerą daug, tada aiškiai jaučiamas ne prabangos dirbtinumas, o jos tikrumas. Dabar ir atokiau nuo centro gyvenantys žmonės turi prestižinį saloną.

Prabangos ir paslaugų kainų santykis stulbinantis. Idėja buvo įkurti saloną , kuris savo išvaizda, teikiamomis paslaugomis, aptarnavimu ir pan. Būtų nepriekaištingas. Į tą sąrašą įeina ir kainos. Jos pritaikytus itin plačiam lankytojų ratui.

Apie saloną, ir klientus buvo svajota ilgai, tad dabar stengiamasi daryti viską, kad tik kiekvienas liktų patenkintas. Akcijų ir dovmūsų salonas eridei yra pastatytas ekologiškai, truputi toliau nuo gatvės šurmulio, turintis jaukų kiemelį apželdintas dekoratyvine žole, pastatas yra pastatytas iš medžio nenaudojant papildomu chemikalų.

Mūsų sienos pagamintos ir dekoruotos iš poldecor skystų tapetų – tai natūralus sienų padengimas medžiagomis iš medvilnės, šilko, celiuliozės ir mineralų. Pagrindinė jų vertė – tai estetika, garso ir šilumos izoliacija, drėgmės reguliacija patalpose, paruošimo ir padengimo paprastumas dekoravimui.

Naudojame naujos kartos matinius vandeniu skiedžiami nekenksmingi aplinkai plaunami akrilinius dažus.

eridei lubos nesenai tik Lietuvoje pradėta prekiauti ir populiarėti tai įtempiamos lubos. Šios lubos yra atsparios drėgmei taigi galime nesijaudinti jei prakiurtu stogas. Lubos yra pagamintos iš ekologiško poliesterio audinio, prisotinto poliuretanu – atspariu uvs medž. Į specialų audinį įpinamas antibakterinis siūlas, neleidžiantis kauptis mikrobams. Tokios lubos pritaikomos net aukštų higienos reikalavimų medicininėms patalpoms.

  • Microsoft Word 30 KB
  • 2011 m.
  • 12 puslapių (1349 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erikute
  • Grožio salono verslo vizija ir planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Grožio salono verslo vizija ir planas. (2011 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salono-verslo-vizija-ir-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 15 d. 00:56
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo