Grožio salonų pasirinkimas Tauragėje Taikomųjų tyrimų metodologijos savarankiškas darbas


Tiriamojo objekto pristatymas. Tyrimo organizavomo etapai. Problemos apibrėžimas. Tyrimo projekto rengimas. Atrankos modelio parengimas. Duomenų rinkimas. Lankytojų tendencija. Grožio salonų pasirinkimas. Kainų įtaka paslaugos pirkimui. Rėmimo poveikis vartotojui. Tauragės miesto grožio salonų tikslinė rinka. Išvados. Literatūra ir kiti šaltiniai. Priedai.

Temos aktualumas ir svarba – šiuo metu Tauragėje, kaip ir kitose Lietuvos miestose sparčiai mažėja gyventojų. Pagal Lietuvos statistikos departamentą 2013 metais gyventojų skaičius Tauragėje buvo 23 737 . Kad ir gyventojų kas met mažėja, tačiau kirpyklų ir grožio salonų kiekvienais metais vis atsidaro naujų. 2014 metų pradžioja suskaičiavome apie 40 veikiančias kirpyklas ar grožio salonus. Gyventojams pasirinkimas yra platus, todėl atliksime gyventojų apklausą, kad suzinotumeme kokius grožio salonus ar kirpyklas renkasi, ir dėl kokių priežasčių.

Darbo problema. Kyla klausimas, kas lemia grožio salonų ir kirpyklų pasirinkimą?

Darbo objektas: grožio salonai Tauragės mieste.

Darbo tiksla- ištirti grožio salonų pasirinkimą Tauragėje.

Darbo uždaviniai:

1.Apibūdinti teorinius grožio salonų ir kirpyklų pasirinkimo priežastis.

2.Atskleisti Tautagės gyventojų grožio salonų pasirinkimą ir populiarumą.

3.Nustatyti grožio salonų pasirinkimo priežastis.

  • Ekonomika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 92 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (2281 žodžiai)
  • Jolita
  • Grožio salonų pasirinkimas Tauragėje Taikomųjų tyrimų metodologijos savarankiškas darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Grožio salonų pasirinkimas Tauragėje Taikomųjų tyrimų metodologijos savarankiškas darbas. (2014 m. Lapkričio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salonu-pasirinkimas-taurageje-taikomuju-tyrimu-metodologijos-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:55
×