Grožio terapeutų mokomosios programėlės kūrimas


IB „“ jau kurį laiką prekiauja kosmetika bei parfumerija. Problemos aktualumas. „Atverti duris studentams, kuriems reikia atlikti praktiką. Siekdama bendradarbiauti su jais ir norėdama suteikti kuo didesnes galimybes tobulėti šioje srityje. Problemos sprendimas, tvarumas ir nauda. Kadangi grožio terapeutai puikiai išmano šios veiklos sritį. Taip pat kaip ir minėjau anksčiau norėdama palengvinti ne tik mūsų nuolatinių. Ib „Stilius“. Mobiliojoje programėlėje galėsime patogiau ne tik pateikti. Visos išlaidos, kurios bus patirtos vykdant šias ateities verslo idėjas.


Kadangi grožio terapeutai puikiai išmano šios veiklos sritį, todėl neabejoju jų žiniomis ir tikiu, jog mūsų klientės liks patenkintos ir nenusivils šiomis teikiamomis paslaugomis. Prieš atliekant makiažą bus atliekami veido tipo nustatymo bei alergijos testai. Atlikus visus testus ir nustačius veido odos tipą bus parinktos pačios kokybiškiausios kosmetikos priemonės. Klientės norinčios susimokėti už suteiktas grožio paslaugas galės tai atlikti banko kortelėmis.

Taip pat kaip ir minėjau anksčiau norėdama palengvinti ne tik mūsų nuolatinių, bet ir naujų klientų prekių užsakymo procesą su profesionalais išmanančiais šią sritį sukursime telefoninę imitacinės bendrovės programėlę. Ja galės lengvai naudotis kiekvienas. Siekiant išvengti papildomo užsakymo teikimo elektroniniame pašte, programėlėje bus galima užsisakyti norimas prekes paprastai ir patogiai. Šiai programėlei paviešinti bus užsakyta reklama, kad žmonės ją greičiau pastebėtų ir galėtų ją išbandyti. Siekdami, kad klientai suprastų programėlės naudojimą, pateiksime trumpą ir aiškų aprašymą. Kilus klausimams ar neaiškumams galima bus kreiptis į programėlės administraciją, kuri atsakys į visus klientų užduodamus klausimus.

  • MS PowerPoint 450 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (502 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ania
  • Grožio terapeutų mokomosios programėlės kūrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Grožio terapeutų mokomosios programėlės kūrimas. (2021 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-terapeutu-mokomosios-programeles-kurimas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 28 d. 05:39
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo