Grožio terapijos praktikos atsakita


Įvadas. Kosmetinių priemonių analizė. Veikliųjų medžiagų analizė. Kliento kortelės analizė. Savęs vertinimas (savirefleksija). Literatūra. Priedai.

Vidinis grožis tai jausmingumas, jautrumas, nuoširdumas, išmintingumas ir kūrybingumas. Šias savybes ir daugelį kitų, žmogus išsiugdo pats. Jų nenusipirksi, neišmoksi.

Asmens išvaizda, tai kaip jis pats ją susikuria ar aplinkinių žmonių pagalba. Tai gali būti, stilistai, dizaineriai, kosmetologai, visažistai. Kiekvienas iš jų prisiliečia prie žmogaus išvaizdos skirtingai.

Mano, kaip grožio terapeutės sąsaja su žmogaus išoriniu grožiu yra plika akimi matoma ir šiais laikais labai vertinama.

Grožio terapeutė jums padės atsigauti iš vidaus, būti pakilesnės nuotaikos ir atrodyti patraukliau iš išorės, masažo pagalba ar spa procedūromis.

Taigi, šios praktikos metu, savo klientėms bandėme padėti tiek iš vidaus jaustis gerai, tiek išore, kūno masažų, veido priežiūros procedūrų ir makiažo pagalba.

Įvertinti kokius gebėjimus įgijau masažo, veido priežiūros procedūrų, makiažo metu, kuriose vietose patobulėjau, o kur sekėsi prasčiau ir dar reikėtų įdėti daugiau darbo.

Akių makiažo valiklį (eye make up remover) sudaro propileno glikolio (Propilene Glycol) veiklioji medžiaga, kuri veikia, kaip drėkiklis, tirpiklis, klampumo reguliavimo medžiaga.

Pienelis (cleanser) su vitaminu E, alavijumi, agurku ir avokadu (vitamin E, aloe vera, cucumber and avocado). Į šios priemonės sudėtį įeina tokios veikliosios medžiagos, kaip agurko ekstraktas (Cucumis Sativus (Cucumber) Extract, kuri veikia kaip drėkiklis, odą kondicioniojanti medžiaga, taip pat pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis. Aloe vera sultys (Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juic) veikia drėkinančiai, raminančiai, suteikia gaivinamąjį poveikį. Avokado ekstraktas (Persea Gratissima (Avocado) Fruict Extract), kuris pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, drėkinančiomis ir kondicionuojančiomis odą. Vitaminas E (Tocopherol (Vitamin E)) ęsa antioksidantas, veikia drėkinančiai ir kondicionuojančiai odą.

Tonikas (toner) su hamamelių hidrolatu, aloe vera, agurku ir avokadu (witch hazel, aloe vera, cucumber and avocado). Šioje priemone veikliosios medžiagos: hamamelių hdrolatas (Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), kuris pasižymi tokiomis savybėmis, kaip antioksidantas ir sutraukiklis. Aloe vera sultys (Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juic) veikia drėkinančiai, raminančiai, suteikia gaivinamąjį poveikį. Agurko ekstraktas (Cucumis Sativus (Cucumber) Extract, kuri veikia kaip drėkiklis, odą kondicioniojanti medžiaga, taip pat pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis. Avokado ekstraktas (Persea Gratissima (Avocado) Fruict Extract), kuris pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, drėkinančiomis ir kondicionuojančiomis odą.

Scrubas (sensitive facial exfoliant) su aloe vera ir ramunėlėmis (Aloe vera and Chamomile), kurį sudaro veikliosios medžiagos: Aloe vera sultys (Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juic) veikia drėkinančiai, raminančiai, suteikia gaivinamąjį poveikį. Gėlių aliejus (Anthemis Nobilis Flower Oil), kuris veikia raminančiai, turi priešuždegiminių savybių, kondicionuoja odą.

  • Sveikata Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 39 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2602 žodžiai)
  • Kolegija
  • Erika
  • Grožio terapijos praktikos atsakita
    10 - 7 balsai (-ų)
Grožio terapijos praktikos atsakita. (2015 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-terapijos-praktikos-atsakita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 08:41
×