Grūdų ir pyrago gaminių gamybos įmonės analizė


Kratonas bankrotas. Kratono bankrotas. Grūdo sandara. Uab kratonas bankrotas. Uab kratonas bonkrotas. Uab kratonas bankrutavo. Bankrotas uab kratonas. Uab kratonas bonkrutavo. Uab kratono bankrotas. Duonos ir pyrago gaminių rinkos tyrimai.

Įmonė, kurios pagrindinė veikla yra maltų grūdų produktų gamyba bei duonos ir pyrago gaminių gamyba. UAB „Kratonas“ pasižymi ypatingai gera prekių kokybe ir puikiu personalu, todėl nors ir esant didelei konkurencijai žmonių, perkančių šios įmonės produkciją skaičius nemažėja. Įvadas. Uab „kratonas“ verslo vieta rinkoje. Bendrovės istorija, vizija ir misija. Bendrovės parduodamos produkcijos charakteristika. Bendrovės išorinė aplinka. Bendrovės vidinė aplinka. Uab „kratonas“ organizacinė sandara ir personalo darbo organizavimas. Bendrovės organizacinė struktūra. Bendrovės personalas, jo sudėtis ir pasiskirstymas pagal padalinius. Uab „kratonas“ finansų valdymo aplinka. Bendrovės finansų valdymas. Bendrovės finansinė analizė. Bendrovės finansinės būklės planavimas ir prognozavimas. Vidaus kontrolė ir audito reikšmė bendrovės finansams. Išvados. Literatūra. Priedai. Praktikos darbo objektas - uab „kratonas“. Praktikos darbo tikslas: susipažinti su uab „kratonas“ veikla, pobūdžiu bei pritaikyti marijampolės kolegijoje įgytas teorines žinias. Tikslui pasiekti keliami uždaviniai. Susipažinti su bendrovės valdymo struktūra bei vadybos stiliais. Ištirti uab „kratonas“ vidinę ir išorinę aplinkas. Išanalizuoti ir įvertinti uab „kratonas“ finansų valdymo aplinką. Pateikti pasiūlymus bendrovės veiklai tobulinti. Verslas – tai ko nors naujo, turinčio vertę, kūrimo procesas, reikalaujantis laiko ir jėgų, numatantis asmeninę finansinę, moralinę ir socialinę atsakomybę; procesas, kuris galų gale teikia piniginių pajamų ir asmeninio pasitenkinimo pasiektais rezultatais.

Verslas – tai ko nors naujo, turinčio vertę, kūrimo procesas, reikalaujantis laiko ir jėgų, numatantis asmeninę finansinę, moralinę ir socialinę atsakomybę; procesas, kuris galų gale teikia piniginių pajamų ir asmeninio pasitenkinimo pasiektais rezultatais.

Verslas visada siekė patenkinti žmogaus poreikius. Didėjant poreikiams, jis keitėsi ir tobulėjo. Taigi verslininkas turi tenkinti vartotojų norus, pritaikyti savo verslą prie rinkos reikalavimų. Todėl nuolatos reikia kurti naujas idėjas ir jas įgyvendinti. Verslininkystės procesus sieja keturios stadijos, tai: naujų idėjų paieška ir socialinis bei ekonominis jų įvertinimas, verslo plano rengimas, verslui plėtoti reikalingų išteklių paieška ir įkurtos verslo įmonės vadyba. Visi šie etapai eina nuosekliai.

Uab kratonas –tai įmonė, kurios pagrindinė veikla yra maltų grūdų produktų gamyba bei duonos ir pyrago gaminių gamyba. Uab kratonas pasižymi ypatingai gera prekių kokybe ir puikiu personalu, todėl nors ir esant didelei konkurencijai žmonių, perkančių šios įmonės produkciją skaičius nemažėja.

Praktika UAB kratonas prasidėjo 2011 m. ??? ??? D. Ir tęsėsi iki 2011 m. ??? ??? D. Už praktikos atlikimą atsakinga (as) UAB kratonas , esančipraktikos darbo tikslas: susipažinti su UAB kratonas veikla, pobūdžiu bei prbendrija 1994 m. Liepos 12 d įregistruota mokesčių mokėtojų registre ir savo veiklą pradėjo nuo maltų grūdų produktų gamybos. Išsinuomotose patalpose suvalkų g. 89 bei. Kalvarijoje bendrija įrengė malūnus su beveik. 00 lt vertės įrengimais, įdarbino darbuotojus. Pradėti gaminti aukščiausios ir pirmos rūšies kvietiniai miltai bei sėlenos. Nuo pat darbo pradžios įmonės produkcija turėjo gerą paklausą, todėl malūnai dirbo visu pajėgumu. Gamybos apimtys siekė 250-300 t/mėn. Malūnuose gaminami miltai buvo tiekiami kepykloms bei smulkiems vartotojams.

1997 metais buvo įsigytas miltų pakavimo aparatas, miltai pradėti fasuoti į maišelius po kg bei pateikti į mažmeninės prekybos tinklą.

1997 metų vasario mėnesį bendrija, atsižvelgdama į didelę kokybiškų duonos ir pyrago gaminių paklausą savo veiklos regione, įsigijo veikiančią kepyklą su visais įrengimais, esančią tame pačiame pastatų komplekse, kaip ir malūnai. Bendrijos darbuotojų skaičius išaugo iki. Veiklos pradžioje kepykloje buvo kepama plikyta duona ir pyrago gaminiai, vėliau asortimentas išsiplėtė. Gamybos apimtis sudarė 8000 vnt. Gaminių per parą.

1999 metais bendrija įsigijo patalpas suvalkų g. 47, kalvarijoje, kuriose buvo įrengta nauja moderni kepykla.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 136 KB
  • 2011 m.
  • 24 puslapiai (6695 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolina
  • Grūdų ir pyrago gaminių gamybos įmonės analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Grūdų ir pyrago gaminių gamybos įmonės analizė. (2011 m. Lapkričio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/grudu-ir-pyrago-gaminiu-gamybos-imones-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 13:00
×