Grūdų sandėliavimas


Įvadas. Grūdų valymas. Grūdų džiovinimas. Grūdų džiovinimo technologiniai reikalavimai. Grūdų džiovinimo būdai. Džiovyklų klasifikacija. Šachtinės džiovyklos konstrukcija. Nuolatinio veikimo šachtinės džiovyklos technologinis procesas. Grūdų tiekimo sistema. Džiovinimo ir aušinimo kameros. Grūdų iškrovimo mechanizmas. Kūrykla. Oro tiekimo įrenginiai. Kontrolės ir valdymo sistema. Grūdų saugojimas. Išvados. Naudota literatūra.

Visa tai yra pasiekiama diegiant naujausias auginimo, derliaus apdorojimo ir laikymo technologijas. Norint jas tinkamai ir efektyviai panaudoti žemės ūkio specialistai taip pat turi išmanyti, kaip reikia derlių paruošti laikymui, kokiomis sąlygomis ir būdais jį sėkmingai išlaikyti ar perdirbti. Labai svarbu yra žinoti laikomuose produktuose vykstančius biologinius, fizinius bei fizinius – cheminius procesus ir mokėti juos reguliuoti įvairiomis priemonėmis ( aktyviąja ventiliacija, dirbtiniu šalčiu, keičiant aplinkos oro dujų sudėtį ir kt.

Tikslas. Išanalizuoti ir pristatyti grūdų laikymo technologijas ir naudojamą techniką.

Uždaviniai. Iškeltam tikslui įgyvendinti numatomi šie uždaviniai:

1.Išsiaiškinti ir detaliai aprašyti grūdų apdorojimo procesus;

2.Išsiaiškinti ir išnagrinėti grūdų džiovinimo būdus bei džiovinimo technologijoms keliamus reikalavimus;

3.Susipažinti su džiovyklų rūšimis ir jų konstrukcijomis;

  • Microsoft Word 4542 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (2882 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lauryna
  • Grūdų sandėliavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Grūdų sandėliavimas. (2014 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/grudu-sandeliavimas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 14 d. 15:03
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!