Grupė ir komanda


Įvadas. Grupė ir komanda. Grupė. Komanda. Komandos kūrimas. Komandų klasifikavimas. Komandos sandara ir funkcijos. Komandos gyvavimo ciklas. Komandos vidinė sandara. Komandos sutelktumas. Komandų vidaus konfliktai. Skirtumai tarp grupės ir komandos. Komandos narių vaidmenys. Komandinių vaidmenų tipai. Teisingo vaidmenų mišinio sukūrimas komandoje. Komandos nugalėtojos kūrimas. Pagrindinės efektyvaus komandinio darbo taisyklės. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas

Nuo seno organizacinės struktūros modelis buvo pagrįstas hierarchijos nuostata, kad organizacijos aukščiausiojo lygio vadovybė – vadovas, žino visus atsakymus ir atsako už organizacijos tikslus bei darbo procesus. Keičiantis visuomenei, keičiasi ir nuostata apie organizacijų darbą ir darbų atlikimą. Besiformuojantis komandų modelis remiasi naujomis nuostatomis – kad žinios, taigi ir įžvalgumas bei atsakymai gaunami sudėjus visų organizacijos narių sugebėjimus bei žinias, kai jie sutelkiami į komandas.

Žinių visuomenėje svarbiausia suburti darnią komandą, kuri galėtų efektyviai dirbti, išnaudojant kiekvieno komandos nario žinias, protą, iniciatyvą siekant bendro tikslo.

Objektas: grupė ir komanda.

Tikslas: grupė ir komanda. Komandos narių vaidmuo.

Uždaviniai:

1.Išsiaiškinti, kas tai yra grupė.

2.Išsiaiškinti, kas tai yra komanda.

3.Išanalizuoti, kokie skirtumai tarp komandos ir grupės.

4.Išanalizuoti, kokie komandos narių vaidmenys

Metodai – mokslinės literatūros analizė.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 39 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (5179 žodžiai)
  • Studentė
  • Grupė ir komanda
    10 - 4 balsai (-ų)
Grupė ir komanda. (2013 m. Spalio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/grupe-ir-komanda.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 11:26
×