Grupė: Queen projektas


Grupės nariai. Fredis Merkuris (Freddie Mercury). Rodžeris Teiloras (Roger Taylor). Brajenas Haroldas Mėjus (Brian May). Džonas Dykonas (John Deacon). Įdomūs faktai. QUEEN – roko pasaulio „Moksliukai“. Freddie Merkury buvo antros seniausios pasaulio religijos išpažinėjas. Populiariausios dainos. “I want to break free. “Killer queen. “Bohemian rhapsody. “We are the champions. “We will rock you.


(tikrasis vardas – Farrokh Bulsara, 1946 m. rugsėjo 5 d. – 1991 m. lapkričio 24 d.) – britų muzikantas, geriausiai žinomas kaip britų roko grupės Queen dainų autorius, vokalistas ir pianistas. Kaip atlikėjas jis pasižymėjo stipriu vokalu ir spalvingais bei ryškiais pasirodymais scenoje.

Fredis gimė ir augo Zanzibare, gyveno Mumbajuje, Indijoje. Vėliau jis kartu su tėvais atsikėlė gyventi į Didžiąją Britaniją, kur pradėjo studijuoti muzikos akademijoje (Ealingo menų koledže), gavo dizainerio diplomą. 1972 m. jis jau koncertavo su grupe Queen. Po įspūdingos karjeros 1991 m. lapkričio 24 d., vos 45 metų Fredis mirė savo namuose, Londone, nuo klastingos ligos – AIDS.

Gimė 1949 m. liepos 26 d. Vakarų Norfolke, Winifred ir Michael Taylorų šeimoje. Būdamas aštuonerių, 1957 metais Rodžeris žiūrėdavo, kaip jo pusbrolis grodavo gitara. Jis taip pat pradėjo mokytis groti šiuo instrumentu ir po kiek laiko pradėjo groti „Bubblingover Boys“ grupėje. Grupė koncertuodavo tik mokyklos šokiuose. Tai buvo trumpalaikis Rodžerio pasirodymas. Kalėdų proga 1961 metais tėvas padovanojo Rodžeriui mušamuosius. Rodžeris visiškai pasinėrė į muzikinį gyvenimą, todėl nieko nespėdamas, jis metė mokyklą 1967 vasarą. 1968 m. Rodžeris grižo į Londoną, į universitetą, ieškodamas sau kitos grupės.

  • MS PowerPoint 6651 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (799 žodžiai)
  • Mokykla
  • Saulė
  • Grupė: Queen projektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Grupė: Queen projektas. (2020 m. Rugsėjo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/grupe-queen-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 28 d. 03:56
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo