Grupės komandos formavimas ir valdymas


Grupes ir komandos panasumai. Grupes formavimosi etapai. Referatas komandų formavimasis.

Grupės komandos formavimas ir valdymas, personalo vadyba. Įvadas. Grupės ir komandos samprata, formavimo principai. Grupės ir komandos samprata, klasifikacija. Grupės ir komandos formavimosi etapai. Grupės formavimosi etapai. Komandos formavimosi etapai. Vaidmenų pasiskirstymas grupėje ir komandoje. Grupės ir komandos: panašumai ir skirtumai. Grupės ir komandos valdymo aspektai. Vadovo vaidmuo grupėje ir komandoje. Grupės ir komandos narių funkcijos. Efektyvaus grupinio ir komandinio darbo sąlygos. Išvados. Literatūros sąrašas.

Grupės ir komandos terminai dažnai vartojami kaip sinonimai, tačiau ar ištiesų galima tapatinti šias dvi sąvokas – nagrinėjama šiame darbe.

Grupė – tai du ar daugiau vienas nuo kito priklausančių ir tarpusavyje veikiančių žmonių,

susibūrusių tam, kad įgyvendintų konkrečius tikslus.

Komanda – tai kartu dirbančių asmenų grupė, kurioje visų asmenų buvimas yra būtinas bendram tikslui įgyvendinti ir kiekvieno grupės nario individualiems poreikiams patenkinti. Tokią grupę sudaro panašūs ir kartu skirtingi žmonės.

Darbo objektas – grupės (komandos) komandos formavimas ir valdymas.

Darbo tikslas – išanalizuoti grupės (komandos) komandos formavimą ir valdymą.

Darbo uždaviniai:

1. Išanalizuoti grupės sampratą.

2. Išanalizuoti komandos sampratą.

3. Aprašyti grupės formavimosi etapus.

4. Aprašyti komandos formavimosi etapus.

5. Nustatyti grupės ir komandos skirtumus.

6. Aptarti grupės ir komandos valdymo aspektus.

Darbo tyrimo metodai:

Darbas atliktas naudojantis teorine analize, remiantis komandinio ir grupinio darbo pagrindų literatūros šaltiniais, moksliniais straipsniais.

Darbo struktūra: darbą sudaro turinys, įvadas, 2 pagrindinės dalys, išvados, ir literatūros sąrašas. Pirmoje darbo dalyje išanalizuojami grupės ir komandos formavimosi teoriniai aspektai, paaiškinama grupės ir komandos sąvokų samprata, išskiriami grupės ir komandos vystymosi etapai, grupės ir komandos klasifikacijos, aptariamas vaidmenų pasiskirstymas grupėse ir komandose, išskiriami grupių ir komandų skirtumai.

Antroje darbo dalyje apžvelgiama grupių ir komandų valdymo aspektai, vadovo vaidmens reikšmė ir funkcijos grupiniame ir komandiniame darbe, grupės ir komandos narių atliekamos funkcijos,

Darbo pabaigoje pateikiama išvados, bei literatūros sąrašas.

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (4496 žodžiai)
  • Universitetas
  • Asta
  • Grupės komandos formavimas ir valdymas
    8 - 1 balsai (-ų)
Grupės komandos formavimas ir valdymas. (2013 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/grupes-komandos-formavimas-ir-valdymas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 27 d. 16:59
×