Grupės lygmuo


Grupės lygmuo Skirtos Mokyti vaikus suprasti patyčių reiškinį. Tai pedagoginis metodas. Vieną kartą per. Organizavimas ir vadovavimas. Stebėkite, kad visiems mokiniams būtų užtikrinta galimybė laisvai pasisakyti ir dalyvauti Užtikrinkite. Mes visada pakeliame. Patyčių formų įvairovė Kodėl reikia taisyklių. Naudokitės ratu kaip. Prieš patyčias. Prieš patyčias nukreiptų taisyklių kūrimas. Reikėtų išskirti šias taisykles iš kitų mokykloje galiojančių taisyklių Jomis. Prieš patyčias nukreiptos taisyklės. Mes nesityčiosime iš kitų Mes stengsimės padėti tiems. Aiškindami mokydami. Kaip paaiškinti taisykles. Taisyklių laikymosi efektyvumas/veiksmingumas priklauso nuo mokytojų pastiprinimo ir bausmių naudojimo.

Skirtos : Mokyti vaikus suprasti patyčių reiškinį, mokyti vaikus elgesio taisyklių, kurios pasisako prieš patyčias, mokyti vaikus įvairių reagavimo būdų, kai jie pastebi patyčias Padėti vaikams geriau pažinti save pačius, savo jausmus ir suteikti vaikams saugią erdvę save išreikšti Taip pat: Leisti mokiniams išreikšti savo požiūrį į patyčių reiškinį, padiskutuoti su jais bei nukreipti juos teigiama linkme.

Vieną kartą per savaitę per visą programos diegimo laikotarpį Trukmė : 10 – 40 minučių Priklauso nuo mokinių amžiaus, kompetencijos Vedama vieno arba kelių mokytojų Sėdėjimas ratu Planuoti tuo pačiu metu kiekvieną savaitę Būtinai gerai organizuota veikla iš anksto, tiek suaugusiųjų, tiek vaikų.

Patyčių formų įvairovė Kodėl reikia taisyklių, kaip jų laikytis ir kokios galimos taisyklių nesilaikymo pasekmės Patyčių galimos pasekmės nukentėjusiems nuo jų Lyčių skirtumai Kur vyksta patyčios Kokia situacija mūsų lasėje Kaip tvarkytis su patyčiomis Ką daryti, kai pastebime patyčias Kitos susijusios temos: vaikų – suaugusiųjų santykiai, vienišumas ir t.t.

Naudokitės ratu kaip pagrindine kl. valandėlės struktūravimo priemone Įžanga, diskusija ir išvados Darbo grupelių sudarymas aptarti tam tikras temas, pasiruošti vaidmenų žaidimui Naudoti filmus, literatūrą ar audio įrašus pristatant naują temą ir sužadinant motyvaciją Parodyti situacijas arba naudoti vaidmenų žaidimą.

  • Pedagogika Skaidrės
  • MS PowerPoint 2369 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (656 žodžiai)
  • Jonas
  • Grupės lygmuo
    10 - 10 balsai (-ų)
Grupės lygmuo. (2015 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/grupes-lygmuo.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:15
×