Grupinio darbo organizavimas pamokos metu


Grupinis darbas pamokoje. Grupinis darbas pamokose. Pamokos organizavimas. Metodai pamokose. Grupinio darbo metodai pamokoje. Grupinis darbas. Grupinio darbo metodai. Grupinio darbo metodai mokykloje. Pamokos organizavimo būdai. Grupinio metodo taikymas kūno kultūros pamokose.

Įvadas. Grupinis darbas. Grupiniai santykiai pasižymi. Grupės vaidmenys. Nenaudingi. Grupinio darbo būdai. Grupinio darbo organizavimas. Pasiruošimas. Dešimties punktų schema. Mokymosi komponentai. Išvados.

Pamokos organizavimas yra neatskiriama pedagogo veiklos dalis. O kad pamokos organizavimas būtų sėkmingesnis ir atnešantis daugiau rezultatų reikia ne tik žinoti bet ir taikyti įvairius metodus. Per pamoką turime ne tik mokyti, bet ir išmokyti, skatinti mokinį atrasti nauja, nežinoma, klysti ir taisyti savo klaidas. Bet kuriame mokymosi etape mokytojas siekia ne vieno, o daugiau tikslų. Todėl mokytojui nepakanka taikyti atskirus metodus, labai svarbu juos derinti.

Labai svarbus yra grupinio darbo metodas. Šio metodo dėka mokinys pasijunta asmenybe, atsiranda glaudesni ryšiai ne tik tarp mokytojo ir mokinio, bet ir tarp pačių mokinių. Jie labiau jaučia atsakomybę, mokosi išsakyti savo nuomonę, įsiklausyti, formuojasi savarankiškas mąstymas. Būtent dėl to yra labai naudingas grupinis metodas pamokoje, todėl norint kuo geriau organizuoti grupinį darbą pamokoje reikia žinoti šio metodo komponentus ar tiesiog kaip kurti grupes. Siekdama išsiaiškinti grupinio darbo organizavimą pamokoje išsikėliau sau du uždavinius :

1. Išanalizuoti grupinio darbo įpatumus;

2. Atskleisti grupinio darbo pamokoje organizavimo komponentus.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1697 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ingrida
  • Grupinio darbo organizavimas pamokos metu
    10 - 1 balsai (-ų)
Grupinio darbo organizavimas pamokos metu. (2011 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/grupinio-darbo-organizavimas-pamokos-metu.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 06:50
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo