Grupinio darbo organizavimas


Grupinio darbo organizavimas. Įvadas. Grupinio darbo organizavimas. Išvada. Literatūros sąrašas.

Kiekvienas iš mūsų susiduriame su grupiniu darbu, vieni priverstinai kiti savanoriškai. Manau šio susiburimo esmė yra siekti bendro tikslo. Susibūrusi darbo grupė gali efektyviau išspręsti problemas ar iškilusius uždavinius, nei pavienis žmogus. Buriant bet kokia darbo grupę reikia atsižvelgti į kiekvieno individo sugebėjimus. Juk ne kiekvienas iš mūsų gali būti lyderis ir vadovauti dideliai žmonių grupei.

Kad geriau suvoktume, kas yra grupinio darbo organizavimas, pirmiausia reikėtų išsiaiškinti kas yra organizavimas. Pasak, B. Martinko, S. Stoškaus, D. Beržinskienės vadovėlio ,, Vadybos pagrindai “, organizavimas – tai nuolatinis valdymo procesas. Organizavimas yra ko nors susibūrimas, sujungimas į vieną visumą ar griežtą sistemą. Įmonėse organizavimas – tai struktūros sudarymas ir jos tobulinimas, o tai leidžia žmonėms kartu rezultatyviai įgyvendinti įmonės tikslus.

Dauguma žmonių iš prigimties nera grupės nariai, vieni yra tylus, uždarūs, o kiti siekia pripažinimo už asmeninius pasiekimus. Grupinis darbas neleidžia išryškinti asmeninių pasiekimų, grupės nariams bendri darbo rezultatai turėtų būti svarbesni, nei individualūs.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (943 žodžiai)
  • Universitetas
  • Giedre
  • Grupinio darbo organizavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Grupinio darbo organizavimas. (2013 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/grupinio-darbo-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 05:00
×