Gsm ryšys ir mobilieji telefonai


Gsm kas tai. Gsm veikimo principas. Kas yra gsm. Gsm savoka. Mobilus telefonai gsm. Kas yra gsm telefonai. Kur neveikia gsm rysys. Gsm signalizacijos referatas. Gsm signalizacijos analize. Gsm tinklas.

Įvadas. Kas yra gsm tinklas? Gsm ryšio sukūrimas. Gsm ryšio veikimo principas. Gsm ryšys. Gsm ryšys –. Metų lietuvoje. Gsm lietuvoje. Istorija ir ateitis. Ekstrinis gsm stebėjimo įrengins. Pagrindinis privalumas - veikia ten kur gps įranga neveikia (t. Y. Požeminės patalpos, garažai, konteineriai, gyvenamos patalpos, pastatai, liftai) minusas - tikslumas, gsm seklys informuoja apie artimiausia gsm stoties buvimo vietą prie kurio prisiriša gsm modulis ir persiunčia jos koordinates į mobilųjį telefoną ar serverį. Informacija gali būti siunčiama nustatytais laikotarpiais arba pagal sms užklausą. Budinčiame režime veikia iki. Mėn. Gsm trekeris gedion-. Belaidės gsm signalizacijos. Pagrindiniai bevielių sistemų privalumai. Įdomūs faktai apie gsm technologiją. Mobiliesiems nebereiks gsm ryšio. Išvados.

Šiame darbe aptarsiu ir kalbėsiu apie GSM ryšį, nes šiandien mobilios telekomunikacijos - viena iš sparčiausiai besivystančių komunikacijos sričių, ir vis labiau braunasi į mūsų kasdieninį gyvenimą. O tai prasidėjo ne taip ir seniai 1995 metais įsikūrus komunikaciniai įmonei „OMlNITEL“ kuri ir pirmoji Lietuvos gyventojams pasiūlė GSM ryšį. Taip pat šiame darbe apžvelgsiu mobiliųjų telefonų raidą, GSM ryšį naudojančias technologijas, šiuolaikines signalizacijas. Pabaigoje aptarsiu įdomius faktus apie GSM ryšį.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 335 KB
  • m.
  • 14 puslapių (2481 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andrius
  • Gsm ryšys ir mobilieji telefonai
    10 - 1 balsai (-ų)
Gsm ryšys ir mobilieji telefonai. (2012 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/gsm-rysys-ir-mobilieji-telefonai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 12:22
×