Guolio žiedo nuimtuvas


Guolio nuimtuvas. Guolių nuimtuvas. Guolių nuimtuvai. Nuimtuvai. Ispresavimo jegos nustatymas. Guolio nuimtuvo veikimas. Universalaus guolio nuimtuvo veikimo principas. Guolio nuimtuvo schema. Guoliu nuimtuvo paskirtis. Automobiliu remontas 1978 b.klebanovas.

Šiame kursiniame darbe pagrindinis tikslas yra išorinio guolio žiedo nuimtuvo projektavimas. Informacinių šaltinių apžvalga. Įtaiso paskirtis ir poreikio pagrindimas, analogų analizė. Įtaisų jėgų veikimo schema apkrovų skaičiavimas. Veikiančios apkrovos. Išpresavimo jėgos skaičiavimas. Detalių projektavimas. Sraigto – veržlės perdavos projektinis skaičiavimas. Perdavos tikrinamieji skaičiavimai. Griebtuvo projektinis skaičiavimas. Rankenos konstrukcinis skaičiavimas. Neskaičiuotų detalių projektavimas. Įtaiso surinkimas suleidimų parinkimas. Išvados. Informacinių šaltinių sąrašas.

Šis guolio nuimtuvas turės universalia paskirtį įvairiausių guolių išorinių žiedų išpresavimui. Įrenginiams dirbant per tam tikra laiką guoliai susidėvi ir praranda savo pirmines savybes arba visai subyra, kad toliau būtų galima eksploatuoti įrenginį būtina guolį išpresuoti ir pakeisti nauju. Šiam tikslui pasiekti yra naudojami guolio žiedo nuimtuvai.

Taigi šiame darbe bandysiu išanalizuoti kokios medžiagos būtų tinkamiausios ir ekonominiu požiūriu geriausios šiam įtaisui pagaminti. Paskaičiuosiu kokios apkrovos ir jėgos veikia įtaisą darbo metu, parinksiu tinkamiausias perdavas, matmenis ir formas.

šiame darbe sieksiu suprojektuoti įtaiso detales, apskaičiuoti įtaiso išvystomas jėgas, patikrinsiu apkrautų detalių stiprumą, susipažinsiu su reikalingais standartais nubraižysiu įtaiso surinkimo brėžinį ir nurodysiu detalių da guolių išorinių žiedų nuimtuvai ir įvairūs įtaisai yra aprašomi klebanovo b. ,kuzmino v. , masilovo v 1978m. Leidinyje automobilių remontas ,danilevskio v leidinyje mašinų gamybos technologija ir šīńń Ņāåć,leidinyje Ļščńļńīįėåķč˙ äė˙ šåģīķņą ąāņīģīįčėåé .

,danilevskio v leidinyje mašinų gamybos technologija plačia yra aprašomi įvairius įtaisai kurie yra naudojami automobilių remonte, o kituose išvardintuose leidiniuose plačiau yra aprašomi įvairūs nuimtuva pirmiausia išnagrinėkime sąvoką įtaisas, kurį tiksliai apibudina v. Danilevskis. Jis 1971m leidinyje mašinų gamybos technologija teigia, kad įtaisas vadinami pagalbiniai mechanizmai, naudojami apdirbant ruošinius mechaniškai, juos surenkant ir tikrinant. Jis įtaisus pagal paskirtį yra suskirstęs į šias rūšis: staklių įtaisai, darbo įrankių ir pritaikymo įtaisai, įtvirtinimo įtaisai, surinkimo įtaisai, kontrolės įtaisai.

O b. Klebanovo v. Kuzmino ir v. Manilovo ,1978 leidinyje automobilių remontas teigia kad prie įtaisų yra priskiriami įvairūs nuimtuvai. Jie būna universalūs ir specialūs. Specialų nuimtuvą sudaro apkaba, pro kurią praeina tuščiaviduris jėgos sraigtas, su prie jo prie jo pritvirtintais griebtuvais. Ant trapecinio jėgos sraigto sriegio yra užsukta veržlė su rankena. Jėgos sraigto viduje įtaisytas su griebtuvais šarnyriškai sujungtas strypas.

Panašaus tipo nuimtuvai aprašomi ir šīńń Ņāåć,2003 m, leidinyje Ļščńļńīįėåķč˙ äė˙ šåģīķņą ąāņīģīįčėåé, kur yra aprašomi universalūs nuimtuvai. Šiame įtaise letenėlės gali keisti savo pozicijas. T. Griebtuvo letenėlės gali būti su atsikišimais į vidų ir į išore.

  • Microsoft Word 138 KB
  • 2011 m.
  • 26 puslapiai (2272 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edvardas
  • Guolio žiedo nuimtuvas
    9 - 1 balsai (-ų)
Guolio žiedo nuimtuvas. (2011 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/guolio-ziedo-nuimtuvas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 07 d. 10:45
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo