Guolių gamybai naudojamos medžiagos


Slydimo guoliai skirstomi. Slydimo guolio gamyba. Anglies slydimo guoliai. Guoliu gamyboje naudojamos medziagos?. Kaip skirstomi guoliai pagal apsauga?. Guoliai. Slydimo guoliu medziagos. Kaip skirstomi slydimo guoliai. Juose sukasi velenai. Riedėjimo guolių plienas.

Medžiagų mokslo referatas. Guolių gamybai naudojamos medžiagos. Įvadas. Slydimo guoliai,jų skirstymas. Medžiagų parinkimas slydimo guolių gamybai. Riedėjimo guoliai, jų skirtymas. Riedėjimo ir rutulinių guolių plienas. Išvados. Medžiagų analizė. Pilkojo ketaus сч. Analizė. Deformuojamosios alavinės bronzos броф. -. ,. Analizė. Laboratoriniai darbai. Atkaitinto anglinio plieno mikrostruktūros tyrimas. Ketaus mikrostruktūros tyrimas. Geležies – anglies lydinių terminė analizė. Plienų terminis apdirbimas. Spalvotūjų metalų lydinių mikrostruktūros tyrimas. Literatūros sąrašas.


Velenus ir besisukančias ašis laiko atramos, atramos – tai guoliai. Guoliai atlieka labai svarbias funkcijas, jie yra skirti tam, kad detalės galėtų suktis su maksimaliai mažu pasipriešinimu kartu išsilaikydamos stabiliai. Juose velenas arba ašis laisvai sukasi apie savo geometrine ašį ir laiko apkrovas. Jie besisukančius velenus išlaiko reikiamoje padėtyje ir priimdami veikiančias apkrovas, perduoda jas korpusui. Guoliai yra skirstomi į slydimo guolius ir riedėjimo guolius, priklausomai nuo naudojimo paskirties. Jie skiriasi savo mechaninėmis ir fizikinėmis savybėmis: dilimu, guolio pločio vieneto keliamąja galia, tepalo sunaudojimu, ilgaamžiškumu, smūginėmis ir dinaminėmis apkrovomis ir t.t.

Mano tikslas susipažinti su guolių sandara ir jų gamyboje naudojamomis medžiagomis.

Darbo uždaviniai:

1. išanalizuoti slydimo guolių gamyboje naudojamas medžiagas

2. išanalizuoti riedėjimo guolių gamyboje naudojamas medžiagas

3. palyginti slydimo ir riedėjimo guolius

Guolių gamybai naudojamos medžiagos. (2013 m. Balandžio 15 d.). http://www.mokslobaze.lt/guoliu-gamybai-naudojamos-medziagos.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 10:01